X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Nowe fundusze w ofercie Skandii

2011-01-19 08:26 środa
Od 18 stycznia 2011 r. Skandia rozszerza swoją ofertę o fundusze inwestycyjne, będące przedmiotem inwestycji wprowadzanych Ubezpieczeniowych Funduszy Kapitałowych.

W nowej ofercie pojawią się dodatkowo następujące fundusze:

Noble Funds TFI, Noble Funds SFIO subfundusz Noble Fund Africa

Fundusz inwestuje od 70 do 100% aktywów w tytuły uczestnictwa funduszy zagranicznych, które inwestują na rynkach kapitałowych Afryki. Fundusz działa od sierpnia 2010 r. Klasa aktywów: Fundusze akcji - Świat - kraje rozwijające się, denominowany w PLN.

Idea TFI, Idea Parasol FIO subfundusz Idea Akcji

Fundusz inwestuje minimum 60% aktywów w akcje spółek notowanych głównie na polskim parkiecie. Polityka inwestycyjna funduszu dopuszcza również inwestycje na rynkach zagranicznych, w Europie, Azji i obu Amerykach. Fundusz działa od grudnia 2003 r. Klasa aktywów: Fundusze akcji polskich, denominowany w PLN.

Idea TFI, Idea Premium SFIO

Fundusz inwestuje do 100% aktywów w krótkoterminowe instrumenty dłużne emitowane przez podmioty inne niż Skarb Państwa, o terminie do wykupu do 1 roku. Fundusz działa od sierpnia 2000 r. Klasa aktywów: Fundusze polskiego rynku pieniężnego, denominowany w PLN.

Quercus TFI, QUERCUS Parasolowy SFIO subfundusz Agresywny

Fundusz lokuje środki głównie w akcje spółek notowanych na GPW w Warszawie. Charakteryzuje się wysokim poziomem ryzyka inwestycyjnego, wyższym nawet niż w przypadku klasycznych funduszy akcji. Fundusz działa od: marca 2008 r. Klasa aktywów: Fundusze akcji polskich, denominowany w PLN.

Quercus TFI, QUERCUS Parasolowy SFIO subfundusz lev

Fundusz lokuje środki głównie w kontrakty terminowe na indeks WIG20. Celem funduszu jest odwzorowanie zmian indeksu WIG20lev, który odzwierciedla w przybliżeniu dwukrotność zmiany wartości indeksu WIG20 (dźwignia 2x). Fundusz charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem ryzyka inwestycyjnego, wyższym niż w przypadku klasycznych funduszy akcji. Fundusz działa od: maja 2010 r. Klasa aktywów: Fundusze indeksowe, denominowany w PLN.

Quercus TFI, QUERCUS Parasolowy SFIO subfundusz short

Fundusz lokuje środki głównie w kontrakty terminowe na indeks WIG20. Celem funduszu jest odwzorowanie zmian wartości indeksu WIG20short, który odzwierciedla w przybliżeniu odwrotność zmiany wartości indeksu WIG20. Fundusz charakteryzuje się bardzo wysokim poziomem ryzyka inwestycyjnego, w szczególności ryzykiem utraty kapitału w okresie wzrostów indeksu WIG20. Fundusz działa od: maja 2010 r. Klasa aktywów: Fundusze indeksowe, denominowany w PLN.

Skandia Euro Gwarantowany 2026

Dodatkowo, do naszej oferty zostanie włączony kolejny gwarantowany Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy, który pozwala korzystać z potencjału rynków kapitałowych, chroniąc jednocześnie zainwestowany kapitał. 100% aktywów Funduszu Skandia Euro Gwarantowany 2026 jest inwestowane w jednostki uczestnictwa Funduszu Gwarantowanego 2026 zarządzanego przez Lyxor International Asset Management. Klasa aktywów: gwarantowane, denominowany w EUR.

Źródło: Skandia

OZ
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Hipoteka - jedno z ograniczonych praw rzeczowych ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.