X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Nowe produkty strukturyzowane w ING BSK i ING TUnŻ

2009-05-20 10:18 środa
ING Bank Śląski zaoferował klientom kolejne dwa produkty strukturyzowane. Subskrypcje potrwają do 29 maja b.r.

- Rozpoczęliśmy oferowanie nowego produktu strukturyzowanego w konwencji grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie - Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy „Agro-Zysk”. Jego dochodowość jest uzależniona od zmiany cen produktów rolnych, takich jak m.in. pszenica, kukurydza czy soja. Produkt jest skierowany do klientów detalicznych, w tym również z segmentu Personal Banking. Od 19 maja br. również klienci z segmentu Private Banking będą mogli skorzystać z dedykowanego tej grupie klientów produktu, w którym dochód zależy od zmiany cen tej samej klasy aktywów. Oferta ta będzie jednak odmienna w zakresie zarówno formuły prawnej jako lokata inwestycyjna,  parametrów inwestycyjnych, jak i horyzontu czasowego – powiedział Dariusz Maliszewski, zarządzający Wydziałem Produktów Strukturyzowanych w ING Banku.

Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy „Agro-Zysk” to program inwestycyjno-ubezpieczeniowy z jednorazową wpłatą skierowany do klientów indywidualnych, w tym również klientów z segmentu Personal Banking. Jego dochodowość zależy od zachowania Indeksu Indeks S&P GCAGP, w skład którego wchodzi 8 klas towarów rolnych zróżnicowanych pod względem ich udziału procentowego, tj. pszenica 27,68 proc., pszenica stanu Kansas 6,55 proc., kukurydza 26,23 proc., fasola sojowa 16,97 proc., bawełna 5,66 proc., cukier 9,76 proc., kawa 4,77 proc., kakao 2,39 proc..

Kwoty wypłacone na koniec inwestycji po zakończeniu ubezpieczenia nie podlegają 19 proc.-owemu podatkowi od dochodów kapitałowych, tzw. „podatkowi Belki”. Minimalna kwota lokaty to 10 tys. zł na okres 24 miesięcy.

Inwestycyjna Lokata Terminowa „Agro-Zysk Plus” to produkt dedykowany wyłącznie klientom z segmentu Private Banking. Minimalna kwota lokaty to 25 tys. zł na okres 18 miesięcy.
 
Inwestycyjny Plan Ubezpieczeniowy oraz Inwestycyjna Lokata Terminowa dają 100 proc. gwarancji zainwestowanego kapitału w dacie ich zakończenia.

Źródło: ING

JT
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Business interruption - ubezpieczenie gwarantujące firmie zwrot utraconych ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.