X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Nowe produkty strukturyzowane w Nordea Polska TUnŻ

2009-06-10 10:14 środa
Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie wprowadza do swojej oferty nowe produkty strukturyzowane z gwarancją kapitału – Nordea Gwarant - Złota Szansa oraz Nordea Gwarant – Euroszansa.

Oba produkty dostępne są od 8 czerwca br. we wszystkich oddziałach Nordea Polska TUnŻ oraz w placówkach banku Nordea.

Nordea Gwarant – Euroszansa daje możliwość osiągnięcia zysku zależnego od wzrostu wartości koszyka walut, składającego się z kursów złotówki, funta brytyjskiego korony norweskiej oraz szwedzkiej względem Euro. Przy dwuletnim okresie inwestycji Nordea Gwarant – Euroszansa daje 97 proc. ochrony zainwestowanego kapitału, a minimalna kwota inwestycji wynosi 5 000 zł.

Nordea Gwarant – Złota Szansa to oferta trzyletnia, która daje klientom 100 proc. gwarancji zainwestowanego kapitału. Produkt umożliwia osiągnięcie zysku wynikającego zarówno ze wzrostu wartości złota, jak i utrzymania wartości złota na obecnym poziomie. Minimalna kwota inwestycji w Nordea Gwarant – Złota szansa wynosi 5 000 zł.

Oba produkty nie pociągają za sobą żadnych opłat wstępnych, podatku od zysków kapitałowych, spadków czy darowizn.

Subskrypcja Nordea Gwarant – Euroszansa i Nordea Gwarant – Złota Szansa zakończy się 10 lipca br.

Źródło: Nordea Polska TUnŻ

JT

« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.