X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Nowy, dwuletni produkt strukturyzowany w ofercie Nordea – Europejskie Giganty

2010-06-08 08:19 wtorek
Zbliża się lato, a wraz z nim wzrost zapotrzebowania na usługi trzech firm, na których akcjach opiera się  kolejny produkt strukturyzowany w ofercie Nordea Polska TUnŻ. Nestlé, Carlsberg i Telefonica to światowe marki o ugruntowanej pozycji. Z ich produktów korzystają miliony ludzi na całym świecie. Nordea Gwarant – Europejskie Giganty, to niepowtarzalna okazja, aby zarabiać na jednocześnie na akcjach 3 korporacji dostarczających produkty używane przez wszystkich!

Nordea Gwarant – Europejskie Giganty to ubezpieczenie  powiązane z cenami trzech europejskich koncernów z branży spożywczej (Nestlé), browarniczej (Carlsberg) i telekomunikacyjnej (Telefonica).  Wybór spółek nie był przypadkowy. Carlsberg to czwarty największy producent piwa na świecie. Prowadzi działalność w Europie (90%) oraz Azji (10%), jest liderem rynku piwa Europy Środkowo-Wschodniej (43%). Nestlé jest największym producentem żywności na świecie. Prowadzi działalność w Europie (25%), Ameryce Północnej (30%) oraz na rynkach wschodzących (29%). Ostatnia spółka z koszyka Nordea Gwarant – Europejskie Giganty to Telefonica - trzecia największa firma telekomunikacyjna na świecie. Jest jednym z największych graczy na rynku Ameryki Łacińskiej a od 2006 roku (po przejęciu spółki O2) jest liderem dwóch kluczowych rynków w Europie- niemieckiego i brytyjskiego. Uzyskuje ¾ przychodów na dostarczaniu usług telefonii mobilnej (komórkowej). Silna pozycja rynkowa tych spółek, a także bardzo dobre perspektywy wzrostu, potwierdzają szacunki analityków Nordea, że w najbliższym czasie ceny ich akcji będą wyższe. Oznacza to szansę na wysokie zyski z Nordea Gwarant – Europejskie Giganty.

Nordea Gwarant – Europejskie Giganty to produkt dwuletni (okres trwania umowy ubezpieczenia od 07.06.2010 r. do 13.08.2012 r.) dający inwestorom 98% gwarancję zainwestowanego kapitału (pod warunkiem dotrzymania terminu inwestycji, a więc jeśli klient nie wycofa środków do ostatniego dnia obowiązywania umowy ubezpieczenia grupowego zawartej na czas określony zgodnie z OWU). Zysk z Nordea Gwarant – Europejskie Giganty ma postać kuponu. Jego wysokość będzie ustalona po okresie subskrypcji – będzie to wartość z przedziału od 7,5% do 15% (dokładna wartość kuponu zostanie ustalona najpóźniej w dniu 27.07.2010 roku). Wartość kuponu zależy od zmian cen akcji spółek Carlsberg, Nestlé i Telefonica. Na koniec inwestycji Klient może dostać maksymalnie 2 kupony. Wystarczy, by ceny wymienionych  akcji utrzymały się na poziomie z początku inwestycji, aby kupon został naliczony.

Co więcej, z Nordea Gwarant – Europejskie Giganty Klient nie ponosi żadnych opłat wstępnych. Nie ma podatku od zysków kapitałowych ani od spadków czy darowizn.


Kontakt:

Katarzyna Golińska
Departament Marketingu i Komunikacji
Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
tel. +48 [22] 541 01 56 , fax: + 48 [22] 541 00 01
e-mail: kgolinska@nordeapolska.pl

Informacja prasowa Nordei z dnia 04.06.2010 r.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Gospodarcze ubezpieczenie - ubezpieczenia majątkowe, lub osobowe. Prowadzone ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.