X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Nowy partner i nowe fundusze w Nordea

2010-06-02 08:11 środa
Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie kończy maj mocnym akcentem. We współpracy z Bankiem BPH wprowadza dwa nowe produkty, a w ostatnim czasie rozszerzyła ofertę ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych o fundusze BPH, Franklin Templeton.

W ramach optymalizowania oferty UFK już w styczniu tego roku Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA wprowadziło do sprzedaży fundusze Idea, w ciągu ostatniego miesiąca dołączyły fundusze:

UKF Nordea - BPH Skarbowy
UKF Nordea - BPH Obligacji 2
UKF Nordea - BPH Obligacji Europy Wschodzącej
UKF Nordea - BPH Stabilnego Wzrostu
UKF Nordea - BPH Aktywnego Zarządzania
UKF Nordea - BPH Akcji
UKF Nordea - BPH Akcji Globalny
UKF Nordea - BPH Akcji Dynamicznych Spółek
UKF Nordea - BPH Akcji Europy Wschodzącej
UKF Nordea - BPH Nieruchomości Europy Wschodzącej
UKF Nordea - BPH Globalny Żywności i Surowców
UKF Nordea - Franklin Potencjału Stanów Zjednoczonych
UKF Nordea - Templeton Azjatycki Wzrostu
UKF Nordea - Templeton Akcji Ameryki Łacińskiej
UKF Nordea - Templeton Akcji BRIC
UKF Nordea - Franklin Akcji Indyjskich
UKF Nordea - Franklin Templeton Podstawowy Globalny 
UKF Nordea - Templeton Globalny Papierów Dłużnych
UKF Nordea - Templeton Globalny Całkowitego Zwrotu

Wszystkie wymienione fundusze będą dostępne w produktach Premium Plan Banku BPH oraz Premium Profit Banku BPH. Rozszerzenie oferty jest nie tylko podyktowane rozwojem współpracy z Bankiem BPH, ale również umożliwieniem Klientom pełnej dywersyfikacji portfela inwestycyjnego.

Premium Profit Banku BPH i Premium Plan Banku BPH to produkty dla wymagających Klientów poszukujących ochrony ubezpieczeniowej w połączeniu z możliwością inwestowania w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. Premium Plan Banku BPH to ubezpieczenie ze składką regularną, Premium Profit Banku BPH to oferta dla klientów preferujących składkę jednorazową. W obu produktach dostępnych jest aż 77 UFK. Co więcej, w ramach Premium Plan Banku BPH  Klienci mogą wybrać wysokości Sumy Ubezpieczenia. W ofercie znajdują się warianty ubezpieczenia 1 zł, 25001 zł, 50001 zł lub 100001 zł.

Celem Nordea jest zbudowanie optymalnego portfela funduszy, dzięki któremu Klient będzie mógł wybierać spośród najlepszych funduszy dostępnych na rynku, zarządzanych przez wiodące TFI. W ofercie Nordea Polska dostępne są także fundusze własne, które od dłuższego czasu utrzymują się w czołówkach rankingów ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych.


Kontakt:

Katarzyna Golińska
Departament Marketingu i Komunikacji
Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
tel. +48 [22] 541 01 56 , fax: + 48 [22] 541 00 01
e-mail: kgolinska@nordeapolska.pl

Informacja prasowa Nordei z dnia 31.05.2010 r.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Odstąpienie od umowy ubezpieczenia - każda osoba fizyczna ma prawo ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.