X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Nowy produkt ubezpieczeniowo-oszczędnościowy NORD topp 5 w ofercie DnB Nord

2010-12-08 08:22 środa
W ofercie Banku DnB Nord możemy znaleźć nowe ubezpieczenie o charakterze oszczędnościowym NORD topp 5. Jest to produkt dedykowany osobom, które cenią przejrzyste i bezpieczne rozwiązania finansowe, a jednocześnie nie są usatysfakcjonowane zyskami z tradycyjnych lokat bankowych.

NORD topp 5 daje możliwość zarabiania na wzrostach pięciu wyselekcjonowanych spółek: GlaxoSmithKline PLC, Hyundai Motor, Procter & Gamble Co., Banco Santander SA , Volkswagen AG. Klient ma zagwarantowane 90 lub 100% (w zależności od wybranego wariantu produktu) zwrotu zainwestowanego kapitału na koniec okresu oszczędzania.

Wystarczy, że po roku od pierwszego dnia objęcia ochroną ubezpieczeniową notowania 5 spółek wzrosną lub pozostaną na swoim początkowym poziomie - ochrona ubezpieczeniowa zakończy się już po pierwszym roku, a Ty otrzymasz swój kapitał powiększony o zysk w wysokości 8,5% lub 18% (poziom zysku zależy od wybranego wariantu ubezpieczenia).
Jeżeli warunek nie zostanie spełniony, inwestycja zostaje wydłużona o kolejny rok. Maksymalny okres inwestycji to 3 lata (przy potencjale zysku 25,5% lub 74% w 3 lata, co odpowiada lokacie 7,87% lub 20,28% w skali roku).

W ofercie dostępne są dwa Warianty inwestycji:
  • NORD topp 5  - DLA OSTROŻNYCH - 100% ochrony kapitału oraz Potencjalna Premia 8,5% rocznie,
  • NORD topp 5 II  - DLA UMIARKOWANYCH OPTYMISTÓW - 90% ochrony kapitału oraz  Potencjalna Premia do 28% rocznie.
Gdy warunek (wzrost lub utrzymanie notowań dla 5 spółek) nie zostanie spełniony, na koniec inwestycji klient banku otrzyma zwrot całości lub 90% ulokowanych środków - zgodnie z wybranym wariantem.

NORD topp 5 ma formę grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie, dzięki czemu zysk z takiej inwestycji nie podlega opodatkowaniu, a najbliżsi ubezpieczonego otrzymują zabezpieczenie finansowe. Ochrony ubezpieczeniowej udziela MetLife TU na Życie S.A.

Źródło: DnB Nord

OZ
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Stopa zastąpienia - wielkość uzyskanej emerytury w stosunku ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.