X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Pierwsza Trójka – nowy produkt strukturyzowany w PTU Nordea

2010-10-14 08:14 czwartek
Od 11 października 2010 r. do oferty Nordea wchodzi nowy produkt strukturyzowany w formie grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie. Konstrukcja Nordea Gwarant – Pierwsza Trójka jest oparta na 6 walutach: dolarze australijskim, brazylijskim realu, dolarze kanadyjskim, koronie norweskiej, rosyjskim rublu, południowoafrykańskim randzie. Kraje, w których obowiązują te waluty, są światowymi liderami w wydobyciu i eksporcie surowców naturalnych. Rosnące ceny surowców pozytywnie wpływają na bilans handlowy oraz umacniają wymienione waluty.

Po kryzysie roku 2008 większość z wymienionych walut  osiągała znaczące wzrosty – przewyższające dynamikę wzrostu wartości euro. Zgodnie z prognozami Międzynarodowego Funduszu Walutowego gospodarki wybranych krajów najpewniej w dalszym ciągu będą rozwijały się szybciej od strefy euro. Przy takim rozwoju sytuacji na rynku walutowym, Nordea Gwarant – Pierwsza Trójka pozwoli klientom na osiągnięcie znaczących zysków. Co więcej, dla kalkulacji premii w produkcie Nordea Gwarant – Pierwsza Trójka zostaną uwzględnione trzy waluty, które osiągną największy wzrost względem euro. Potencjał zysku z ubezpieczenia Nordea Gwarant – Pierwsza Trójka jest nieograniczony i zależy wyłącznie od zmian wartości walut w stosunku do euro.

Nordea Gwarant – Pierwsza Trójka to produkt dwuletni (okres trwania umowy ubezpieczenia od 7.10.2010 do 17.12.2012 r.) dający inwestorom 98% gwarancję zainwestowanego kapitału oraz szansę na atrakcyjny zysk. Ponadto dzięki formie ubezpieczenia na życie i dożycie, Klient korzysta ze zwolnienia z podatków spadkowego i od zysków kapitałowych.
Nordea Gwarant – Pierwsza Trójka jest dostępny we wszystkich oddziałach Nordea Polska Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A., a także w oddziałach Nordea Bank Polska S.A.

Kontakt:

Katarzyna Golińska
Rzecznik Prasowy
Nordea Polska Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.
Al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa
tel. +48 [22] 541 01 56 begin_of_the_skype_highlighting              +48 [22] 541 01 56      end_of_the_skype_highlighting , fax: + 48 [22] 541 00 01
e-mail: kgolinska@nordeapolska.pl

Informacja prasowa TU Nordea z dnia 11.10.2010 r.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Świadczenie - kwota, którą zakład ubezpieczeń wypłaca ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.