X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Promocja db Inwestuj w Przyszłość - Pasja Oszczędzania w Deutsche Bank PBC

2010-10-21 08:18 czwartek
Deutsche Bank PBC wprowadził promocję, w ramach której alokacja środków z zadeklarowanej składki na produkt inwestycyjno-ubezpieczeniowy db Inwestuj w Przyszłość – Pasja Oszczędzania w ciągu dwóch pierwszych lat będzie powiększana o 10%. Z warunków promocyjnych można skorzystać do 31 grudnia w sieci oddziałów Deutsche Bank PBC.

Promocja dotyczy osób, które w terminie do 31 grudnia 2010 r. przystąpią do produktu inwestycyjno-ubezpieczeniowego db Inwestuj w Przyszłość – Pasja Oszczędzania. Specjalne warunki obejmują zwiększenie o 10% alokacji środków w ramach składki regularnej w ciągu dwóch pierwszych lat uczestnictwa w programie. Wartość zadeklarowanych - w chwili przystąpienia do ubezpieczenia – składek powiększana jest automatycznie w momencie wpływu środków z tego tytułu na rachunek klienta. Zwiększoną o 10% alokacją objęte są również nadpłaty składek wymagalnych w okresie dwóch pierwszych lat.

Z promocji można skorzystać poprzez sieć oddziałów Deutsche Bank PBC i db kredyt na terenie całego kraju.

db Inwestuj w Przyszłość – Pasja Oszczędzania, przygotowany we współpracy ze Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeń, to produkt z regularną składką w formie grupowego ubezpieczenia na życie, oparty na inwestycjach w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. Szeroka oferta produktu umożliwia inwestowanie łącznie w ponad 80 funduszy reprezentujących różny potencjał zysku i ryzyka, w tym w fundusze polskie,, zagraniczne oraz 4 Portfele Modelowe. Fundusze zagraniczne nominowane w EUR, USD i PLN umożliwiają inwestycje na rynkach wschodzących, rynkach Azji i Pacyfiku, europejskim i amerykańskim oraz na rynku nieruchomości i surowców.

Kontakt:

Sabina Salamon
Rzecznik Grupy Deutsche Bank w Polsce
tel. +48 22 339 95 05
+48 510 001 100
e-mail: Sabina.Salamon@db.com

Informacja prasowa Deutsche Bank PBC z dnia 19.10.2010 r.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Choroba psychiczna - choroba zakwalifikowana w Międzynarodowej Statystycznej ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.