X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Promocja dla inwestujących w ING

2010-09-20 08:20 poniedziałek
ING Bank Śląski wprowadził specjalną ofertę dla klientów inwestujących w ING – konkurs „Inwestuj i wygrywaj”, który potrwa od 16 września do 29 października b.r. Klienci, którzy w tym czasie zainwestują w produkt Zysk bez Ryzyka lub Orbita Zysków lub zakupią jednostki Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych mają szansę na atrakcyjne nagrody.

Wprowadziliśmy zmiany w ofercie produktów ubezpieczeniowych i inwestycyjnych w ING Banku Śląskim dla naszych klientów aby uczynić ją jeszcze bardziej atrakcyjną oraz zdecydowaliśmy się rozpocząć konkurs zachęcający do inwestowania.  Wierzymy, że nasza prozpozycja spotka się z zainteresowaniem klientów i przyniesie im zyski – zarówno w sensie inwestycyjnycm, jak również w postaci nagród – powiedział Tomasz Byczyński, Dyrektor Departamentu Zarządzania Rynkiem Detalicznym w ING Banku Śląskim.

Konkurs skierowany jest do osób, które zainwestują w produkty ubezpieczeniowo-inwestycyjne Zysk bez Ryzyka lub Orbita Zysków lub zakupią jednostki Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych dystrybuowanych przez ING Bank Śląski. Każde 1 000 zł zwiększa szanse na jedną z konkursowych nagród. Do wygrania są:  
  • netbooki Samsunga – do wygrania co tydzień,
  • vouchery turystyczne (każdy na kwotę 3000 zł) – do wygrania co tydzień,
  • samochody Ford Fiesta – do wygrania co dwa tygodnie.

Atrakcyjna oferta to atrakcyjne warunki, dlatego ING Bank Śląski podjął decyzję o podwyższeniu gwarantowanego oprocentowania Zysku bez Ryzyka do poziomu 4,05% oraz o zniesieniu do końca 2010 r. opłaty dystrybucyjnej za zakup jednostek funduszy inwestycyjnych dystrybuowanych przez bank.

Dodatkowo, klienci, którzy zainwestują minimum 10 000 zł w produkty oferowane w ramach konkursu, mogą odebrać „Przewodnik po Polsce” wydawnictwa Pascal w dowolnym oddziale banku, do wyczerpania zapasów.

Kontakt:

Ewa Szerszeń
Z-ca Rzecznika Prasowego
ING Bank Śląski S.A.
ewa.szerszen@ingbank.pl
tel.: 022 820 41 17
 
Informacja prasowa ING Bank Śląski z dnia 17.09.2010 r.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Karencja - Karencja to okres wyczekiwania. ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.