X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Sekura - nowy produkt inwestycyjny w Pekao

2009-12-04 09:59 piątek
Bank Pekao SA we współpracy z  STU na Życie Ergo Hestia S.A., wprowadza nowy produkt inwestycyjny: Grupowe Ubezpieczenie na Życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym SEKURA.

Grupowe Ubezpieczenie na Życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym SEKURA to produkt dostępny dla wszystkich klientów. Umożliwia inwestycję na trzech różnych rynkach. Pozwala jednocześnie inwestować środki w akcje na rynku polskim i europejskim oraz w złoto, a dodatkowo chroni 100% kapitału na koniec okresu inwestycji trwającego 3 lata. Nowością w ofercie Banku jest uzupełnienie komponentu inwestycyjnego (klasyczny produkt strukturyzowany) o ubezpieczenie, co zapewnia dodatkowe poczucie bezpieczeństwa inwestorowi i jego bliskim.

Grupowe Ubezpieczenie na Życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym SEKURA to jednoczesne lokowanie środków w złoto, jak i w akcje na rożnych rynkach. Dywersyfikacja inwestycji zwiększa szanse na osiągnięcie satysfakcjonujących stóp zwrotu. Nowy produkt to również ochrona ubezpieczeniowa na wypadek zgonu, wypadków oraz trwałego inwalidztwa w wyniku nieszczęśliwego wypadku, a także  dodatkowe korzyści prawno-podatkowe związane z forma prawną, jaką jest grupowe ubezpieczenie na życie z UFK.

- W dzisiejszych czasach pełnych niepewności mocne zdywersyfikowanie inwestycji jest jak najbardziej wskazane. Klienci szukają bezpiecznych produktów, chroniących kapitał, dających jednak szanse na uzyskanie zysków wyższych niż na standardowej lokacie. Ubezpieczeniowy Fundusz Kapitałowy Sekura spełnia te wymagania, chroniąc nie tylko pieniądze klienta, ale także zapewniając inwestorom i ich bliskim poczucie bezpieczeństwa, dzięki ochronie ubezpieczeniowej - mówi Mateusz Gołąb Dyrektor Zarządzający Departamentu Klienta Zamożnego.

Subskrypcja SEKURY potrwa do piątku, 11 grudnia 2009 r. Deklaracje przystąpienia do Umowy Grupowego Ubezpieczenia na Życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym można w tym czasie złożyć w każdym oddziale banku.  Czas inwestycji wynosi trzy lata, od 16 grudnia 2009 do 24 grudnia 2012. Minimalna kwota inwestycji to 5 000 zł. Produkt został przygotowany przy współpracy z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Ergo Hestia S.A.

źródło: Informacja prasowa Pekao SA z 02.12.09
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Zwyżka - Wyższa cena jaką osoba wykupująca ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.