X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Skandia: oświadczenie dotyczące Limanowej

2009-11-27 10:05 piątek
W związku z informacjami pojawiającymi się w mediach dotyczącymi nieprawidłowości i nieuczciwej działalności MB Kancelarii Finansowo-Ubezpieczeniowej, prowadzącej działalność w Limanowej, chcielibyśmy wyraźnie podkreślić iż czynności wykonywane przez wspomnianą Kancelarię nie mają żadnego związku z działalnością Skandia Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (Skandia).

Ww. Kancelaria, jak również osoba wskazywana jako jej właścicielka nie były i nie są agentem ubezpieczeniowym ani bezpośrednim przedstawicielem Skandii. Mimo to, Kancelaria ta bezprawnie wykorzystując markę, reputację oraz logo firmy Skandia występowała w imieniu firmy Skandia, wprowadzając klientów Kancelarii w błąd. Ww. Kancelaria, jak również osoba wskazywana jako jej właścicielka nigdy nie była i nie jest upoważniona do zarządzania w imieniu Skandia jakimkolwiek funduszem oraz nie mogła dokonywać jakichkolwiek inwestycji w imieniu Skandia, jak również zaciągać w imieniu Skandia jakichkolwiek zobowiązań.

Ze względu na zaistniałą sytuację czujemy się stroną pokrzywdzoną w całej sprawie i podjęliśmy odpowiednie kroki prawne, składając zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę Skandia i rozważamy podjęcie kolejnych kroków prawnych.

Więcej informacji:

Anna Patrycy Porucznik
Rzecznik prasowy
Tel: +48 605 490 465
apatrycy@skandia.pl

Informacja prasowa Skandia TUnŻ z 26.11.09
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
  • 2009-11-29 21:52 niedziela ~TIK | [+] odpowiedz
    Jak mogli Klienci jej wpłacać do "ręki"Winni tylko przelewem na konto Skandii!!!
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Przejęcie długu - jest operacją w wyniku, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.