X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Skandia Życie: Start kampanii edukacyjnej „sfinansowani.pl”

2013-10-23 10:48 środa
Skandia Życie TU S.A. rozpoczyna wyjątkową kampanię edukacyjną „sfinansowani.pl”. Celem działań jest propagowanie aktywnego oszczędzania oraz ułatwienie klientom podejmowania świadomych decyzji w zakresie skutecznego zarządzania finansami osobistymi. Kampania potrwa do września 2014 r. Partnerem projektu jest wydawnictwo Gruner + Jahr Polska.

Zagadnienia dotyczące konieczności dodatkowego zabezpieczenia przyszłości finansowej – na realizację marzeń, spokojnej emerytury czy ułatwienie dzieciom startu w dorosłość – odgrywają coraz istotniejszą rolę w debacie publicznej. By jednak było to możliwe, poza chęciami, potrzebna jest wiedza, systematyczność i wytrwałość.

W celu dostarczenia Polakom kluczowych informacji i wzmacniania oszczędnościowej motywacji, Skandia Życie i wydawnictwo Gruner + Jahr Polska rozpoczynają kampanię edukacyjną „sfinansowani.pl”. Celem projektu jest budowanie społeczności osób spełnionych finansowo.

W ramach działań, na łamach magazynów lifestyle’owych: Glamour, Claudia, Coaching, Focus, National Geographic Traveler, Kaleidoscope oraz portalu kobieta.pl zostanie opublikowany cykl poradnikowy poświęcony praktycznym sposobom skutecznego budowania kapitału i niezależności finansowej. Dodatkowo, zostanie uruchomiona platforma online www.sfinansowani.pl, za pośrednictwem której użytkownicy, poza materiałami edukacyjnymi, będą mogli umówić się z Doradcą Skandia Życie.

„Od początku działalności misją Skandii Życie jest oferowanie nowoczesnych rozwiązań finansowych, dopasowanych do indywidualnych celów każdego z nas. Wiemy, że oszczędzanie stanowi tylko środek, dlatego w myśl idei „Więcej niż finanse” wspieramy naszych klientów w dążeniu do realizacji życiowych planów. Współpracując z wydawnictwem Gruner + Jahr Polska będziemy dostarczać czytelnikom wiedzę na temat różnych rozwiązań finansowych, jak również wskazywać konkretne sposoby powiększania oszczędności. W ten sposób pragniemy stworzyć społeczność osób spełnionych finansowo” – powiedziała Agnieszka Książek, dyrektor marketingu Skandia Życie.

Kampania edukacyjna „sfinansowani.pl” została przygotowana przez ekspertów Skandia Życie TU S.A. oraz redakcje Glamour, Claudia, Focus, National Geographic Traveler, Coaching, Kaleidoscope i kobieta.pl.


Źródło: Skandia Życie
 
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Filar III - Jest całkowicie dobrowolną formą oszczędzania ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.