X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Ubezpieczenie Commo

2009-06-02 10:31 wtorek
Trzyletnie grupowe ubezpieczenie na życie i dożycie Commo, przygotowane przez firmę New World Alternative Investments wspólnie z Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Europa zbudowany jest na indeksach cen trzech surowców. Są to: ropa naftowa, soja oraz aluminium.

Konstrukcja umożliwia wypłatę premii po każdym roku trwania transakcji. Warunkiem wypłaty premii jest wzrost każdego z elementów koszyka inwestycyjnego powyżej 10 do 20 procent swoich wartości początkowych w określonych datach obserwacji. Dodatkowo, nowy produkt zapewnia 100 procentowy zwrot zainwestowanego kapitału po zakończeniu okresu ubezpieczenia oraz jest efektywny podatkowo.

- Każdy z tych surowców, który wchodzi w skład nowego produktu stanowi dobre rozwiązanie inwestycyjne w obecnych warunkach gospodarczych. Co ważne, na cenę każdego z nich mają wpływ różne czynniki – co pozwala na dywersyfikację stopnia ryzyka w wąskim obszarze rynków. Z kolei prognozy dotyczące światowej gospodarki oraz poszczególnych segmentów rynków finansowych pozwalają przypuszczać, że właśnie w tych trzech obszarach w kolejnych latach będziemy odnotowywać zadowalające stopy zwrotu - mówi Mateusz Walczak, prezes New World Alternative Investments.

Do ubezpieczenia na życie i dożycie Commo można przystąpić do 10 czerwca br. Minimalna składka to 50 000 PLN. Dzięki formie ubezpieczenia na życie i dożycie, w przypadku śmierci ubezpieczonego, uprawnieni wskazani do wypłaty świadczenia ubezpieczeniowego z tytułu zgonu ubezpieczonego otrzymają 100,1 proc. zapłaconej przez klienta składki. Świadczenie ubezpieczeniowe z tytułu zgonu zwolnione jest z podatku od spadków i darowizn. Ochronę ubezpieczeniową świadczy TUnŻ Europa.

Źródła: Bankier.pl, Gazeta Ubezpieczeniowa

JT
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Deklaracja przystąpienia - oświadczenie woli o przystąpieniu do ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.