X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Ubezpieczenie inwestycyjne Złota Inwestycja II w ofercie Alior Banku

2010-11-05 08:20 piątek
Do 30 listopada 2010 potrwają zapisy na drugą edycję ubezpieczenia inwestycyjnego Złota Inwestycja. Jest to produkt oferowany Klientom Alior Banku w ramach Grupowego Ubezpieczenia na Życie z Ubezpieczeniowym Funduszem Kapitałowym wspólnie z Sopockim Towarzystwem Ubezpieczeń na Życie Ergo Hestia SA. Do ubezpieczenia inwestycyjnego mogą przystąpić klienci Alior Banku w wieku od 18 do 70 lat. Ubezpieczenie inwestycyjne gwarantuje zwrot 100% zainwestowanego kapitału w dacie zapadalności.
 
Klienci Alior Banku przystępujący do ubezpieczenia oprócz szeregu korzyści prawno-podatkowych uzyskują ochronę ubezpieczeniową, w tym zabezpieczenie na wypadek zgonu w wysokości 10% wartości początkowej inwestycji, nie więcej niż 10 000 PLN. Ubezpieczenie „Złota Inwestycja II” zawiera także część inwestycyjną, dzięki której Klient w okresie dwóch i pół roku ma możliwość zarabiania na wzrostach i spadkach cen złota, dzięki wykorzystywaniu strategii inwestycyjnej Gold TrendVol. Co ważne inwestycja jest tak skonstruowana, że klienci nie ponoszą ryzyka kursowego, dzięki temu kurs USD/PLN nie ma wpływu na realny poziom stopy zwrotu.

Deklaracje przystąpienia do ubezpieczenia można składać w placówkach Banku do 30 listopada 2010 r. Minimalna wartość zapisu to 3 000 PLN, a opłata początkowa wynosi max 1,50%. Ubezpieczenie „Złota Inwestycja II” dostępne jest w połączeniu z atrakcyjnie oprocentowanymi lokatami w programie „Razem Zyskujesz”.

Informacja prasowa Alior Banku z dnia 03.11.2010 r.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Weksel - dokument wystawiony zgodnie z prawem ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.