X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Ubezpieczenie Wielka Stopa w wariancie XL z Wealth Solutions i TUnŻ Europa

2009-05-22 09:23 piątek
Ubezpieczenia Wielka Stopa to połączenie produktu strukturyzowanego oraz polisolokaty dające pewny zysk już po pierwszych 3 miesiącach, plus szansę na zysk w przypadku poprawy koniunktury na rynkach akcyjnych w perspektywie najbliższych 3 lat. Teraz Wealth Solutions uruchamia nową subskrypcję - również w wariancie „Wielka Stopa” XL.
Gwarantowany, wolny od podatku, zysk z Części Lokacyjnej w wysokości 8,505 proc. w skali roku w przypadku dożycia do końca okresu ubezpieczenia, czyli już po 3 miesiącach. Taki zysk odpowiada opodatkowanej lokacie bankowej z oprocentowaniem 10,5 proc. w skali roku.

Ubezpieczenia inwestycyjne „Wielka Stopa” wychodzą naprzeciw potrzebie dywersyfikacji portfela. Dzięki możliwości przystąpienia do wybranych czterech wariantów ubezpieczenia Klienci uzyskują możliwość elastycznego dopasowania ubezpieczenia do swoich potrzeb.

Ubezpieczenia „Wielka Stopa” w wariantach 50, 75, 100 oraz XL są produktami przygotowanym we współpracy Wealth Solutions SA i Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa w formie prawnej grupowego ubezpieczenia na życie i dożycie. Szczegóły ubezpieczeń zawarte są w odpowiednich Warunkach Ubezpieczenia „Wielka Stopa” 50, 75,100 oraz XL.

Grupowe ubezpieczenia na życie i dożycie „Wielka Stopa XL” w pigułce:
    Szansa na 45 proc. do 55 proc. zysku netto od składki zainwestowanej, co można porównać do zysku od 56 proc. do 68 proc. z opodatkowanego produktu inwestycyjnego
    Okres ubezpieczenia 36 miesięcy
    Gwarancja 95 proc.  składki zainwestowanej na koniec okresu ubezpieczenia
    Brak podatku od zysków kapitałowych
    Zakres ubezpieczenia – życie i dożycie ubezpieczonego do końca okresu ubezpieczenia
    Świadczenie ubezpieczeniowe wypłacane jest z tytułu dożycia ubezpieczonego do końca okresu ubezpieczenia lub z tytułu śmierci ubezpieczonego w okresie odpowiedzialności ubezpieczyciela
    Minimalna składka – 5 000 zł.
    Opłata wstępna – 0 proc.  przy przystąpieniu online
    Ubezpieczyciel – Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Europa
    Okres subskrypcji: 18 maja - 19 czerwca 2009
    Koniec okresu wpłat składek: 25 czerwca 2009
Spółki, na których opierają się ubezpieczenia inwestycyjne „Wielka Stopa XL”:
    Altria Group Inc – wiodący koncern na rynku wyrobów tytoniowych (Marlboro, L&M), posiada znaczące udziały w koncernie piwowarskim SABMiller (Tyskie, Lech, Pilsner Urquell)
    Canon Inc – japońska firma specjalizująca się w produktach optycznych i innym sprzęcie elektroniki użytkowej takim jak aparaty fotograficzne, kamery, fotokopiarki i drukarki komputerowe
    Deutsche Post AG – jeden z największych światowych koncernów działających w branży logistycznej (Deutsche Post oraz DHL)
    France Telecom SA – jedno z największych przedsiębiorstw telekomunikacyjnych na świecie (TP SA, Orange)
    Nintendo Co Ltd – jeden z potentatów w dziedzinie gier konsolowych (Nintendo DS, Game Boy, Wii)

Źródło: Wealth Solutions

JT
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Suma ubezpieczenia - ustalona w umowie ubezpieczenia kwota ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.