X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Ubezpieczenie z przyszłością, czyli Generali dla Klientów Alior Banku

2009-10-09 10:24 piątek
Z początkiem października br. w ramach stałego poszerzania swojej oferty w zakresie bancassurance Generali Życie T.U. wraz z nowym partnerem - Alior Bankiem - wprowadziło atrakcyjny produkt inwestycyjny z ubezpieczeniowymi funduszami kapitałowymi - „Ubezpieczenie z przyszłością". Ta inwestycyjno-ubezpieczeniowa polisa Generali zapewnia ubezpieczenie na życie i umożliwia alokację środków w wybrane polskie i zagraniczne fundusze inwestycyjne oraz trzy portfele modelowe. Produkt przeznaczony jest specjalnie dla Klientów Alior Banku.

Nowa propozycja Ubezpieczenia na Życie przygotowana przy współpracy z Alior Bankiem to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących nowoczesnych i efektywniejszych form pomnażania kapitału, preferujących regularne i długoterminowe formy inwestowania oszczędności na przyszłość.

 „Ubezpieczenie z przyszłością" to aktywne oszczędzanie w formie polisy na życie, o nowatorskich możliwościach komponowania własnej strategii inwestycyjnej. Obejmuje ona inwestycje, umożliwiające alokację środków w 37 polskich i zagranicznych funduszy inwestycyjnych, w tym również w wybrane fundusze kapitałowe Generali oraz w 3 portfele modelowe o różnym potencjale zysku i ryzyka. Minimalna wpłata w ramach składki regularnej wynosi 150 zł miesięcznie, przy czym klient sam decyduje o częstotliwości opłacania składek pomiędzy: miesięczną, kwartalną, półroczną i roczną. Możliwa jest też zmiana wysokości składki oraz częstotliwości opłacania w czasie trwania inwestycji.

Więcej o dostępnych formach oszczędzania na stronie http://www.aliorbank.pl/pl/klienci_indywidualni/ubezpieczenia/ubezpieczenie_z_przyszloscia

Umowa zawierana jest na czas nieokreślony, gdzie alokacji podlega 100% wpłaty. Szeroka gama dostępnych instrumentów pozwala zdywersyfikować środki zarówno pod względem przedmiotu inwestycji jak i pod względem geograficznym. Możliwe jest też modyfikowanie wybranej strategii inwestycyjnej i przenoszenie środków między funduszami.

Polisa zawierana jest w jednym z oddziałów Alior Banku za pomocą deklaracji elektronicznej. Z datą rozpoczęcia ochrony ubezpieczeniowej Towarzystwo otwiera rachunek, na którym ewidencjonuje jednostki uczestnictwa. Zarządzanie środkami, dokonywanie operacji związanych z inwestycjami, dostęp do informacji o polisie, umożliwia specjalnie dedykowany klientom portal internetowy. Do ich dyspozycji uruchomiany został również standartowo informacyjny serwis sms dla klientów.

- „To umowa z kolejnym już ważnym partnerem biznesowym w ramach strategii rozwoju obszaru bancassurance Generali. Nasza filozofia bancassurance nie ogranicza się jedynie do samego zawarcia kontraktu z bankiem. Na ofertę bancassurance staramy się bowiem patrzeć przez pryzmat finalnego klienta. Tym razem wraz z Alior Bankiem wspólnie wypracowaliśmy rozwiązanie, mające zapewnić klientom wartość dodaną dla współpracy ubezpieczyciela i banku. Nasza umiejętność indywidualnego podejścia i gotowość do proponowania partnerom bankowym niestandardowych rozwiązań powoduje, że dziś Generali oferuje w kanale bancassurance pełne spektrum produktów ubezpieczeniowych, wychodzących na przeciw różnym oczekiwaniom i potrzebom zarówno naszych partnerów bankowych, jak i finalnie naszych wspólnych Klientów" - mówi Wojciech Trybuszkiewicz, dyrektor Departamentu Bancassurance w Generali Życie T.U. S.A.

Kontakt:

Paweł Wróbel
rzecznik prasowy
pawel.wrobel@generali.pl
Grupa Generali
ul.: Postępu 15 B
02-676 Warszawa
tel.: (+48 22) 543 05 00 - centrala Generali
mobile: +48 510 000 920
fax: (+48 22) 543 08 94

Informacja prasowa Generali z 08.10.09
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Fundusz inwestycyjny mieszany - jest odmianą funduszu inwestycyjnego zamkniętego. ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.