X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Udana subskrypcja Allianz Platinium

2010-05-17 08:09 poniedziałek
Trwająca od 7 kwietnia do 4 maja oferta Allianz Platinium FIZ spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów. Wpłacili oni w sumie 93 miliony złotych. Po dokonaniu przydziału certyfikatów łączne aktywa funduszu, który zadebiutował w październiku ubiegłego roku, wynoszą ponad 121 milionów złotych. 

Allianz Platinium FIZ, którego celem jest zarabianie niezależnie od koniunktury, w pierwszym okresie działalności wypracował atrakcyjne wyniki inwestycyjne. Stopa zwrotu w okresie od rozpoczęcia inwestowania aktywów, czyli od 20.10.2009 do 31.03.2010 wyniosła 14,56% netto.

Allianz Platinium FIZ  inwestuje środki w cztery klasy aktywów: akcje notowane na giełdzie w Polsce oraz na najbardziej atrakcyjnych rynkach zagranicznych, waluty obce, instrumenty finansowe bazujące na towarach i surowcach notowanych na giełdach (m.in. surowcach energetycznych, złocie, towarach rolno-spożywczych), instrumenty dłużne. Fundusz szeroko wykorzystuje też instrumenty pochodne (m.in. na indeksy giełdowe) i ETF-y.

Allianz Platinium FIZ oferowany był za pośrednictwem Allianz Bank, BGŻ,  CDM Pekao, DM Banku Handlowego, Deutsche Bank PBC, Raiffeisen Bank oraz u doradców BRE Wealth Management.

Kontakt:


Informacja prasowa Allianz z dnia 13.05.2010 r.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Filar I - to emerytura ze zreformowanego ZUS. ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.