X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Wielka Stopa w Wealth Solutions

2009-04-22 10:27 środa
Wealth Solutions we współpracy z towarzystwem Europa Życie przygotowało ubezpieczenie Wielka Stopa. Stanowi ono połączenie produktu strukturyzowanego oraz polisolokaty dające pewny zysk już po pierwszych 3 miesiącach, plus szansę na zysk w przypadku poprawy koniunktury na rynkach akcyjnych w perspektywie najbliższych 3 lat.

Gwarantowany, wolny od podatku, zysk z Części Lokacyjnej w wysokości 8,505% w skali roku w przypadku dożycia do końca okresu ubezpieczenia, czyli już po 3 miesiącach. Taki zysk odpowiada opodatkowanej lokacie bankowej z oprocentowaniem 10,5% w skali roku. Minimalna składka wynosi 5 tys. zł. Okres subskrypcji trwa od 17 kwietnia do 15 maja 2009 r.

Do wykupienia są trzy warianty ubezpieczenia:

- „Wielka Stopa 50” (50% Część Lokacyjna, 50% Część Inwestycyjna)
- „Wielka Stopa 75” (25% Część Lokacyjna, 75% Część Inwestycyjna)
- „Wielka Stopa 100” (0% Część Lokacyjna, 100% Część Inwestycyjna)


Produkt strukturyzowany opiera się na globalnych przedsiębiorstwach o obiecujących perspektywach. Spadki na światowych giełdach spowodowały, że spółki te są wyceniane poniżej ich rzeczywistej wartości. To zwiększa prawdopodobieństwo na wzrost ich akcji w przyszłości. Spółki na których opiera się „Wielka Stopa” to:

- Altria Group Inc – wiodący koncern na rynku wyrobów tytoniowych (Marlboro, L&M), posiada znaczące udziały w koncernie piwowarskim SABMiller (Tyskie, Lech, Pilsner Urquell)
- Canon Inc – japońska firma specjalizująca się w produktach optycznych i innym sprzęcie elektroniki użytkowej takim jak aparaty fotograficzne, kamery, fotokopiarki i drukarki komputerowe
- Deutsche Post AG – jeden z największych światowych koncernów działających w branży logistycznej (Deutsche Post oraz DHL)
- France Telecom SA – jedno z największych przedsiębiorstw telekomunikacyjnych na świecie (TP SA, Orange)
- Nintendo Co Ltd – jeden z potentatów w dziedzinie gier konsolowych (Nintendo DS, Game Boy, Wii)
 
Źródło: Komunikat prasowy Wealth Solutions

JT
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Fundusz gwarancyjny - fundusz rezerwowy utworzony przez wszystkie ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.