X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

ZŁOTA KORONA w Kredyt Banku

2010-08-03 08:24 wtorek
Inwestycja w największe spółki Centralnej Europy to nowa oferta życiowej Warty. Fundusz z ochroną kapitału może przynieść 55% zysku.

ZŁOTA KORONA to 2,5-letnia inwestycja w formie polisy na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym. Stopa zwrotu zależna będzie od zachowań indeksu CECE EUR, w skład którego wchodzą spółki o dużej kapitalizacji z Polski, Czech i Węgier tj. m.in. KGHM, LOTOS, PZU, PGE, TVN, PKO BP, PKN ORLEN. Maksymalny zysk z inwestycji na koniec umowy ubezpieczenia może wynieść 55%.

Oferta zapewnia ochronę powierzonego kapitału, dlatego kierowana jest do osób preferujących bezpieczne inwestycje.

Dodatkowo, przez cały okres umowy klient objęty jest ochroną ubezpieczeniową na życie i zdrowie.

Produkt dostępny będzie do końca września w placówkach Kredyt Banku.

Minimalna wysokość jednorazowej składki to 1000 złotych. Każdy klient, który wykupi produkt może dodatkowo założyć 3-miesięczną lokatę o oprocentowaniu wyższym od standardowej lokaty w ofercie banku. Na takim depozycie można ulokować kwotę do wysokości środków zainwestowanych w ZŁOTĄ KORONĘ, nie mniej niż 1000 zł.

Kontakt:

Monika Nowakowska
Rzecznik Prasowy, Dyrektor Biura Public Relations
rzecznik@warta.pl
Grupa Ubezpieczeniowo-Finansowa WARTA S.A.
ul.: Giełdowa 7/9
01-211 Warszawa
tel.: (+48 22) 634 54 62
fax: (+48 22) 634 56 08

Informacja prasowa Warty z dnia 02.08.2010 r.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Karencja - Karencja to okres wyczekiwania. ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.