X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Złoty Procent z Wartą

2009-05-06 10:04 środa
Do końca czerwca w placówkach Kredyt Banku oraz do 24 czerwca u agentów Warty dostępny jest nowy produkt o charakterze inwestycyjnym ZŁOTY PROCENT.

ZŁOTY PROCENT to ok. 4-letnie ubezpieczenie na życie z funduszem kapitałowym, którego aktywa inwestowane są w luksemburski fundusz ze 100 proc. ochroną kapitału. Stopa zwrotu z inwestycji będzie zależała od zmian wartości 6-miesięcznej stopy WIBOR.

Maksymalny wzrost wartości jednostki funduszu w dniu zakończenia okresu ubezpieczenia, czyli po ok. 4 latach oszczędzania, może wynieść 40 proc.

Konstrukcja produktu daje możliwość wcześniejszego zakończenia umowy i osiągnięcia zysku. Ostateczny zwrot z inwestycji zależy od daty zakończenia umowy i może wynieść:

• po I roku - 10 proc.,
• po II roku - 20 proc.,
• po III roku - 30 proc.

Produkt przyniesie zysk, gdy 6-miesięczna stopa procentowa WIBOR na koniec każdego roku inwestycji będzie niższa lub równa wartości początkowej (wartość początkowa będzie określona po dniu pierwszej wyceny). Jeżeli warunek zostanie spełniony w jednym z kolejnych lat, wówczas umowa się zakończy i zostanie wypłacony osiągnięty zysk (po uwzględnieniu należnego podatku). W przypadku niespełnienia warunku w całym okresie trwania umowy, po jej zakończeniu klient otrzyma zwrot zainwestowanego kapitału, tj. składki po potrąceniu opłaty za zawarcie umowy.

Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje zgon ubezpieczonego, w tym także w wyniku wypadku, trwałą i całkowitą niezdolność do pracy powstałą w wyniku wypadku oraz dożycie ubezpieczonego do końca okresu ubezpieczenia. Zabezpieczenie w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia równe jest wartości środków zgromadzonych w funduszu powiększonych nawet o 25 proc. wpłaconej składki.

Minimalna wysokość jednorazowej składki to 1 000 zł.

Źródło: Warta

JT

« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Weksel in blanco - to weksel, który nie jest ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.