X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Zmiany w ofercie funduszy AEGON

2011-04-13 08:23 środa
Uprzejmie informujemy, że Komitet Inwestycyjny AEGON Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie S.A. dokonał corocznego przeglądu wyników ubezpieczeniowych funduszy kapitałowych znajdujących się w ofercie Towarzystwa.

W jego wyniku podjęto decyzję o wprowadzeniu do oferty nowych Funduszy, rozszerzających możliwości inwestycyjne naszych Klientów oraz o szerszym udostępnieniu funduszy obecnych dotychczas tylko w wybranych produktach.

Do oferty Towarzystwa wprowadzono 10 dodatkowych funduszy: Arka BZ WBK Akcji Środkowej i Wschodniej Europy, Investor Ameryka Łacińska, Investor Indie i Chiny, Investor Gold Otwarty, UFK - Templeton Global Total Return (EUR), UFK - Templeton Global Income (EUR), UFK - BlackRock Continental European Flexible (EUR), UFK - BlackRock US Small & MidCap Opportunities (EUR), UFK - Templeton Global Income (USD), UFK - JPMorgan Emerging Markets Small Cap (USD).

Listy funduszy dostępnych w ramach poszczególnych  produktów są dostępne po wybraniu danego produktu w Notowaniach funduszy http://www.aegon.pl/inwestycje-i-ochrona-kapitalu/notowania-funduszy.

Klienci AEGON TU na Życie S.A. mogą ponadto sprawdzić listę funduszy dostępnych w ramach posiadanych przez nich programów inwestycyjno-ubezpieczeniowych za pośrednictwem aplikacji Twój Rachunek.

Jednocześnie informujemy, że Komitet Inwestycyjny AEGON podjął decyzję o wycofaniu w drugiej połowie br. z oferty Towarzystwa niektórych Funduszy.  Z oferty Towarzystwa wycofane zostaną:
  • Fundusze nominowane w PLN: ING Środkowoeuropejski Budownictwa i Nieruchomości Plus, Investor Sektora Infrastruktury i Informatyki;
  • Fundusze nominowane w EUR: UFK – BlackRock Euro Bond (EUR), UFK – AEGON EuroExpress (EUR), UFK – AEGON Central European Equity (EUR), UFK – Franklin European Growth (EUR), UFK – Franklin European Small Mid Cap Growth (EUR); UFK – Templeton Eastern Europe (EUR);
  • Fundusze nominowane w USD: UFK – BlackRock Global Allocation (USD), UFK – Templeton BRIC (USD), UFK – Schroder Emerging Markets (USD).
O szczegółach dotyczących produktów, z których ww. Fundusze będą wycofywane oraz dokładnych terminach ich wycofania poinformujemy w późniejszym terminie.

Zmiana oferty inwestycyjnej nie dotyczy umów ubezpieczenia zawartych za pośrednictwem Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz umów grupowego ubezpieczenia zawartych przez EFG Eurobank Ergasias S.A. Spółka Akcyjna (Polbank EFG) i Bank Ochrony Środowiska S.A.

Informacja prasowa TU Aegon z dnia 11.04.2011 r.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Filar III - Jest całkowicie dobrowolną formą oszczędzania ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.