X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Wyszukaj agenta:
Najczęściej poszukiwane:
Towarzystwa:
 • PZU
 • MTU
 • ALLIANZ
Lokalizacje:
 • Warszawa
 • Kraków
 • Wrocław
 1. Wypełniasz formularz online
 2. Otrzymujesz gotowe oferty
 3. Wybierasz najlepszą ofertę
 4. Spotykasz się z agentem
 5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 22 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

« powrót

Multiagencja Agencja Ubezpieczeń Słoneczna :

Numer KNF: 168828/99
ul. ul. Chrobrego 22, 26-600 Radom, woj. mazowieckie
Godziny pracy: pn.-pt. 9.00-17.00, sobota 10.00-14.00
e-mail: napisz wiadomość
tel. 48 3...(pokaż numer)60 07 38
(Przy kontakcie powołaj się na Portal ubezpieczenie.com.pl)
http://www.sloneczne-ubezpieczenia.pl

Towarzystwa ubezpieczeniowe:

- TUiR ALLIANZ Polska S.A.
- TU ALLIANZ Życie Polska S.A.
- TU COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group
- TU na Życie COMPENSA S.A
- Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
- HDI Asekuracja TU S.A.
- STU ERGO HESTIA S.A.
- STU na Życie ERGO HESTIA S.A.
- InterRisk S.A. Vienna Insurance Group
- LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
- Proama Ceska pojistovna Spółka Akcyjna Oddział w Polsce
- PZU S.A.
- PZU Życie S.A.
- TUW TUZ
- TUiR WARTA S.A.
- TUnŻ WARTA S.A.

W ofercie:

- Ubezpieczenia zdrowotne
- Ubezpieczenia komunikacyjne
- Ubezpieczenia mieszkań i domów
- Ubezpieczenia na życie
- Ubezpieczenia NNW
- Ubezpieczenia inwestycyjne
- Ubezpieczenia ochrony prawnej
- Ubezpieczenia dla przedsiębiorców

Dodatkowe informacje o ofercie:
Agencja Ubezpieczeń działa na rynku od 2003. Jesteśmy multiagencją współpracującą z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeń (PZU, WARTA, COMPENSA, HESTIA, GOTHAER, INTERRISK, ALLIANZ, BTA, PROAMA, TUZ i inne). Jest to idealne rozwiązanie dla klientów poszukujących najlepszej oferty w jednym miejscu. Biuro mieści się przy Centrum Słonecznym. Nasz klient w obrębie kilkuset metrów będzie mógł nie tylko ubezpieczyć swoje mienie i życie ale również załatwić wiele spraw codziennych.

Inne dodatkowe informacje:
Oferujemy Państwu bogatą ofertę w zakresie: Ubezpieczeń Komunikacyjnych (Ubezpieczenia OC, Ubezpieczenia AC, Ubezpieczenia NNW, Ubezpieczenia Assistance, Ubezpieczenia Szyb, Ubezpieczenia Bagażu), Ubezpieczeń Majątkowych (Ubezpieczenia Mieszkań, Ubezpieczenia Domów, Ubezpieczenia Firm), Ubezpieczeń Transportowych (Ubezpieczenia OC przewoźnika, Ubezpieczenia Cargo - mienie w transporcie, Ubezpieczenia OC spedytora), Gwarancji Finansowych (Wadium, Należyte Wykonanie Kontraktu, Usunięcia Wad i Usterek, Zwrot Zaliczki), Ubezpieczeń Osobowych, Ubezpieczeń Turystycznych, Ubezpieczeń Zdrowotnych, Ubezpieczeń Na Życie (Ubezpieczenia Indywidualne, Ubezpieczenia Grupowe)

Tanie Ubezpieczenia OC, Tanie Ubezpieczenia AC, Tanie Ubezpieczenia Mieszkań, Tanie Ubezpieczenia Domów, Tanie Ubezpieczenia Firm,Ubezpieczenia turystyczne, Ubezpieczenia zdrowotne, Ubezpieczenia transportowe, Ubezpieczenia komunikacyjne, Ubezpieczenia na życie, Ubezpieczenia grupowe, Gwarancje finansowe.

Nie masz jeszcze polisy turystycznej dla siebie? Sprawdź oferty ubezpieczeń w Radom. Dlatego skontaktuj się z agentem ubezpieczeniowym: Agencja Ubezpieczeń Słoneczna w Twojej okolicy lub wykorzystaj funkcjonalne porównywarki ubezpieczeń i wypróbuj wybraną polisę bez wychodzenia z domu! Dysponujemy bazą ofertową kilkudziesięciu Towrzystw Ubezpieczeniowych - dzięki łatwemu porównaniu szybko znajdziesz ubezpieczenie dla nieruchomości, auta, na wyjazd czy na życie w atrakcyjnej cenie!
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.