X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Wyszukaj agenta:
Najczciej poszukiwane:
Towarzystwa:
 • PZU
 • MTU
 • ALLIANZ
Lokalizacje:
 • Warszawa
 • Kraków
 • Wrocław
 1. Wypełniasz formularz online
 2. Otrzymujesz gotowe oferty
 3. Wybierasz najlepszą ofertę
 4. Spotykasz się z agentem
 5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!

Chcesz ebymy znaleli dla Twojego
samochodu najtasze OC?

Przejd do kalkulatora:

Porwnaj ceny

Dzisiaj 32 uytkownikw wybrao polis za pomoc porwnywarki.

Oblicz skadk ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna si ju od 348 z rocznie.

Dane przekazywane na stronie www s zabezpieczone dziki szyfrowaniu protokoem SSL.

« powrót

Agent ubezpieczeniowy Kamil Krysztofowicz Ubezpieczenia Gdynia:

Numer KNF: 11547920/P
ul. Komandorska 48, 81-232 Gdynia, woj. pomorskie
Godziny pracy: 9-17
e-mail: napisz wiadomość
tel. 503...(pokaż numer) 896 751
(Przy kontakcie powołaj się na Portal ubezpieczenie.com.pl)
http://https://business.google.com/site/l/04706038024935144712?hl=pl

Towarzystwa ubezpieczeniowe:

- Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA
- TUiR ALLIANZ Polska S.A.
- TU ALLIANZ Życie Polska S.A.
- AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA
- TU COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group
- TU na Życie COMPENSA S.A
- GENERALI TU S.A.
- GENERALI ŻYCIE TU S.A.
- Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
- HDI Asekuracja TU S.A.
- HDI-GERLING POLSKA TU S.A.
- STU ERGO HESTIA S.A.
- STU na Życie ERGO HESTIA S.A.
- T.U. INTER Polska S.A.
- InterRisk S.A. Vienna Insurance Group
- LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
- PZU S.A.
- SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
- SIGNAL IDUNA ŻYCIE Polska TU S.A.
- Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW
- TUW TUZ
- UNIQA TU S.A.
- UNIQA TU na Życie S.A.
- TUiR WARTA S.A.
- TUnŻ WARTA S.A.

W ofercie:

- Ubezpieczenia zdrowotne
- Ubezpieczenia komunikacyjne
- Ubezpieczenia mieszkań i domów
- Ubezpieczenia na życie
- Ubezpieczenia NNW
- Ubezpieczenia inwestycyjne
- Ubezpieczenia ochrony prawnej
- Ubezpieczenia dla przedsiębiorców

Dodatkowe informacje o ofercie:
✅Od lat pomagam moim klientom w wyborze najlepszego ubezpieczenia. Codziennie analizuje oferty różnych firm ubezpieczeniowych i wybieram dla nich najkorzystniejsze rozwiązania. ✅Polisy wystawiam zarówno zdalnie, jak i na spotkaniach z moimi klientami.

Inne dodatkowe informacje:
✅Od lat pomagam moim klientom w wyborze najlepszego ubezpieczenia. Codziennie analizuje oferty różnych firm ubezpieczeniowych i wybieram dla nich najkorzystniejsze rozwiązania. ✅Polisy wystawiam zarówno zdalnie, jak i na spotkaniach z moimi klientami. ✅ U mnie ubezpieczysz: 🔸 Swoje życie oraz życie swojej rodziny 👨‍👩‍👧 🔸Auto 🚗 🔸Nieruchomość 🏡 🔸 Firmę 🏭 🔸 Wyjazd wakacyjny oraz pracę za granicą 🏝 🔸 Obowiązkowe ubezpieczenia zawodowe👨‍🔬 🔸 oraz pozostałe, gdzie indziej nie sklasyfikowane ✅ Serwis ubezpieczeniowy? - u mnie zawsze masz go w pakiecie. ✅ Szukasz kogoś, kto zajmie się kompleksowo obsługą Twoich ubezpieczeń? Wiesz gdzie mnie znaleźć."

Nadal szukasz polisy turystycznej, na życie dla siebie? Przejrzyj oferty ubezpieczeń w Gdynia. Dlatego wybierz kontakt do doradcy ubezpieczeniowego: Agent ubezpieczeniowy Kamil Krysztofowicz Ubezpieczenia Gdynia w Twojej okolicy lub sprawdź nasze porównywarki ubezpieczeń i wypróbuj gotową polisę bez wychodzenia z domu! Dysponujemy bazą ofertową kilkudziesięciu Towarzystw Ubezpieczeniowych - dzięki łatwemu porównaniu szybko znajdziesz ochronę dla nieruchomości, auta, na wypoczynek czy na życie w specjalnej cenie!.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.