X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Wyszukaj agenta:
Najczęściej poszukiwane:
Towarzystwa:
 • PZU
 • MTU
 • ALLIANZ
Lokalizacje:
 • Warszawa
 • Kraków
 • Wrocław
 1. Wypełniasz formularz online
 2. Otrzymujesz gotowe oferty
 3. Wybierasz najlepszą ofertę
 4. Spotykasz się z agentem
 5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 30 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

« powrót

Multiagencja Nowak Mobilna Multiagencja:

Numer KNF: 11526829/P
ul. Godowska 81a, 26-600 Radom, woj. mazowieckie
Godziny pracy: 9-20
e-mail: napisz wiadomość
tel. 7934...(pokaż numer)40580
(Przy kontakcie powołaj się na Portal ubezpieczenie.com.pl)
http://www.multiagencja24.pl

Towarzystwa ubezpieczeniowe:

- TUiR ALLIANZ Polska S.A.
- TU ALLIANZ Życie Polska S.A.
- Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA
- AVIVA Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA
- TU COMPENSA Towarzystwo Ubezpieczeń Spółka Akcyjna Vienna Insurance Group
- TU na Życie COMPENSA S.A
- GENERALI TU S.A.
- GENERALI ŻYCIE TU S.A.
- Gothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
- HDI Asekuracja TU S.A.
- STU ERGO HESTIA S.A.
- STU na Życie ERGO HESTIA S.A.
- InterRisk S.A. Vienna Insurance Group
- LIBERTY UBEZPIECZENIA
- PZU S.A.
- PZU Życie S.A.
- UNIQA TU S.A.
- UNIQA TU na Życie S.A.
- TUiR WARTA S.A.
- TUnŻ WARTA S.A.

W ofercie:

- Ubezpieczenia zdrowotne
- Ubezpieczenia komunikacyjne
- Ubezpieczenia mieszkań i domów
- Ubezpieczenia na życie
- Ubezpieczenia NNW
- Ubezpieczenia inwestycyjne
- Ubezpieczenia dla przedsiębiorców

Dodatkowe informacje o ofercie:
Jesteśmy nowo powstałą agencją ubezpieczeniową działającą mobilnie na ternie Mazowsza oraz on-line na ternie całego kraju. Nasz zespół tworzą doskonale wykwalifikowani doradcy, posiadający odpowiednie licencje i kilkuletnie doświadczenie w pośrednictwie ubezpieczeniowym.

Posiadamy w swojej ofercie szeroką gamę rozwiązań dotyczących ubezpieczeń życiowych majątkowych oraz komunikacyjnych. Dzięki współpracy z wieloma firmami ubezpieczeniowymi na polskim rynku, możemy przygotować w pełni dostosowaną ofertę dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Inne dodatkowe informacje:
a pierwszym miejscu w naszej pracy stawiamy na rzetelność, uczciwość oraz kompetencje. Nie na wszystkie stawiane nam pytania znamy odpowiedź, ale zawsze dążymy do ich poznania tak aby służyć zdobytą wiedzą naszym klientom.

Naszą misją jest zapewnianie najlepszych rozwiązań skrojonych na miarę potrzeb i możliwości finansowych naszych klientów.

Naszym celem jest długoletnia współpraca i kompleksowa obsługa klientów biznesowych i indywidualnych.

Naszym atutem jest mobilność oraz praca zdalna on-line. Nasi klienci nie muszą tracić czasu na dojazd i długie przeglądanie ofert. Jeśli zechcecie Państwo z nami współpracować to możemy zapewnić ze swojej strony kompleksowe doradztwo i profesjonalną obsługę z dojazdem do klienta pod wskazany adres, dostosowaniem się do Niego w czasie oraz pomocą przy likwidacji szkód.

Nie masz jeszcze polisy na życie dla siebie? Sprawdź oferty ubezpieczeń w Radom. Dlatego zapytaj agenta ubezpieczeniowego: Nowak Mobilna Multiagencja w Twojej miejscowości lub skorzystaj z naszych porównywarek ubezpieczeń i wypróbuj gotową polisę bez wychodzenia z domu! Dysponujemy bazą ofertową kilkudziesięciu Ubezpieczycieli - dzięki łatwemu porównaniu szybko znajdziesz polisę dla budynku w budowie, samochodu, na wypoczynek czy na życie w atrakcyjnej cenie!
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.