X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Wyszukaj agenta:
Najczęściej poszukiwane:
Towarzystwa:
 • PZU
 • MTU
 • ALLIANZ
Lokalizacje:
 • Warszawa
 • Kraków
 • Wrocław
 1. Wypełniasz formularz online
 2. Otrzymujesz gotowe oferty
 3. Wybierasz najlepszą ofertę
 4. Spotykasz się z agentem
 5. Podpisujesz dokumenty
PORÓWNAJ!

Chcesz żebyśmy znaleźli dla Twojego
samochodu najtańsze OC?

Przejdź do kalkulatora:

Porównaj ceny

Dzisiaj 3 użytkowników wybrało polisę za pomocą porównywarki.

Oblicz składkę ubezpieczenia w 2 minuty.
Koszt polisy zaczyna się już od 348 zł rocznie.

Dane przekazywane na stronie www są zabezpieczone dzięki szyfrowaniu protokołem SSL.

« powrót

Agent ubezpieczeniowy Piotr Barczewski:

Numer KNF: 11167847/A
ul. al. Niepodległości 142 m 4, 02-554 Warszawa, woj. mazowieckie
Godziny pracy: 9-19
e-mail: napisz wiadomość
tel. 503 ...(pokaż numer)077 391; 603 077 166; 022 201 76 00
(Przy kontakcie powołaj się na Portal ubezpieczenie.com.pl)
http://port.allianz.pl/piotr.barczewski/

Towarzystwa ubezpieczeniowe:

- TUiR ALLIANZ Polska S.A.

W ofercie:

- Ubezpieczenia zdrowotne
- Ubezpieczenia komunikacyjne
- Ubezpieczenia mieszkań i domów
- Ubezpieczenia na życie
- Ubezpieczenia NNW
- Ubezpieczenia inwestycyjne
- Ubezpieczenia ochrony prawnej
- Ubezpieczenia dla przedsiębiorców

Dodatkowe informacje o ofercie:
Allianz Polska to jedno z największych towarzystw ubezpieczeniowych działających na polskim rynku. Zyskaliśmy już zaufanie przeszło 1,5 miliona Klientów.
Ubezpieczenia na Życie - terminowe, edukacyjne, z funduszami kapitałowymi, rentierskie, strukturyzowane;
IKE
Ubezpieczenia grupowe-na życie, zdrowotne oraz zdrowotne indywi;
OFE
TFI
Ubezpieczenia komunikacyjne - OC, AC, NNW, Assistance;
Ubezpieczenie mienia prywatnego;
Ubezpieczenia Biznesowe i Przemysłowe;
Ubezpieczenia OC i finansowe

Inne dodatkowe informacje:
- oferujemy ponad 120 nowoczesnych ubezpieczeń majątkowych oraz na życie, a także fundusz emerytalny, fundusze inwestycyjne, IKE oraz PPE.
GRUPA ALLIANZ -
To największa instytucja finansowa w Europie, zarządzająca aktywami wartymi blisko 1 bilion euro. Firma działa w 77 państwach na wszystkich kontynentach, zatrudnia 173000 pracowników i ubezpiecza ponad 60 mln Klientów indywidualnych oraz blisko połowę firm z 500 największych przedsiębiorstw naszego globu. Jest notowana na najważniejszych giełdach świata, w tym na Wall Street. Przychody w roku 2007 wyniosły ponad 100 mld euro.

Potrzebujesz polisy na życie dla siebie? Przejrzyj oferty ubezpieczeń w Warszawa. W tym celu zapytaj agenta ubezpieczeniowego: Piotr Barczewski w Twojej okolicy lub sprawdź nasze porównywarki ubezpieczeń i wypróbuj wybraną polisę bez wychodzenia z domu! Dysponujemy bazą ofertową kilkudziesięciu Towrzystw Ubezpieczeniowych - dzięki łatwemu porównaniu szybko znajdziesz polisę dla budynku w budowie, pojazdu, na wyjazd czy na życie w specjalnej cenie!
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.