X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Ubezpieczenie dla narciarzy i snowboardzistów

2011-01-18 09:18 wtorek
W oczekiwaniu na sezon narciarski

Przed nami ferie zimowe. Zapaleni miłośnicy jazdy na nartach i desce snowboardowej z niecierpliwością oczekują opadów śniegu lub planują zagraniczne wyjazdy, gdzie białego puchu jest pod dostatkiem.

Polska, Czechy, Słowacja, Alpy...

Po pierwsze, staramy się zaplanować jakiś wyjazd. Na dłuższe wyjazdy wybieramy południe Polski, Czechy lub Słowację. Coraz więcej Polaków wyjeżdża na narty we włoskie Dolomity lub austriackie Alpy. Mieszkańcy Polski południowej mogą sobie pozwolić na weekendowe wypady narciarskie za czeską i słowacką granicę.

Po drugie, wyjmujemy z szaf i piwnic cały sprzęt. Po ostatnim sezonie trzeba będzie coś zreperować, coś dokupić; części sprzętu przyjdzie pora się pozbyć i wymienić na nowy.

Po trzecie, doświadczeni narciarze zadbają o poprawienie kondycji na stoku poprzez odpowiedni zestaw ćwiczeń fizycznych.

Słowem – spraw na głowie miłośnika białego szaleństwa jest co nie miara.

Ale zaraz, zaraz... Kto pomyśli o naszym bezpieczeństwie? Właśnie – nikt inny, jak my sami. Niezbędnym elementem zimowego wyjazdu powinno być ubezpieczenie dla narciarzy.

Umiem jeździć - nie potrzebuję ubezpieczenia

Narciarstwo i snowboarding nie należą do sportów szczególnie niebezpiecznych – uważają zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy. Na nartach z powodzeniem jeżdżą osoby w różnym wieku – od ledwo stojącego na nogach dzieciaka po osoby starsze. Refleks i umiejętności przy takiej różnorodności narciarzy też są różne.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Inflacja - wzrost cen towarów, spowodowany obniżaniem ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.