X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Aktywna zima z ubezpieczeniem MetLife

2019-01-16 11:39 środa
metlife ochrona na wszelki wypadek

Sezon narciarski i ferie to znakomita okazja, żeby pomyśleć o ubezpieczeniu, które nie tylko zapewni komfort podczas wypoczynku, ale zagwarantuje kompleksową ochronę na dłużej. 

MetLife przygotowało polisę „Aktywna zima” będącą dodatkiem do produktu „Ochrona na Wszelki Wypadek”. Dla kupujących ubezpieczenie od 10 stycznia do 28 lutego 2019 MetLife bezpłatnie rozszerza zakres ochrony o „Pakiet Rehabilitacyjny Assistance”.
 

Wsparcie finansowe po wypadku

„Ochrona na Wszelki Wypadek” oznacza wsparcie finansowe w przypadku trwałego uszkodzenia ciała wskutek wypadku na stoku narciarskim, jak i poza nim.

Świadczenie wypłacane jest jednorazowo już od 1% trwałego inwalidztwa oraz dodatkowo co miesiąc przez 10 lat w przypadku poważnego, minimum 50%, trwałego inwalidztwa.

Ochroną może zostać objęty ubezpieczony lub współubezpieczony.
 

Pomoc w powrocie do zdrowia i odzyskaniu sprawności

W szybszym powrocie do zdrowia pomoże gratisowy „Pakiet Rehabilitacyjny Assistance”.

Szeroki zakres usług, wypłata świadczenia do 5000 zł, obejmuje nie tylko samą rehabilitację, ale również inne usługi pomocne w szybszym powrocie do zdrowia, takie jak:

 • konsultacje lekarzy specjalistów,
 • dostarczenie oraz zakup lub wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego,
 • transport medyczny,
 • dostęp do infolinii medycznej.
   

Dopasowana ochrona

„Ochrona na Wszelki Wypadek” to rozwiązanie, które zapewnia nieprzerwaną ochronę w przypadku następstw wypadków podczas wyjazdów i na co dzień.

Ubezpieczony od razu po zdarzeniu może rozpocząć rehabilitację, która pomoże mu w powrocie do zdrowia i sprawności. Dzięki ofercie MetLife będzie mógł to zrobić bezpłatnie i szybko.

Polisa NNW MetLife „Ochrona na Wszelki Wypadek” dostępna jest jako umowa dodatkowa do jednej z trzech umów podstawowych.

Umowy te są dostosowane do osób o różnych oczekiwaniach i potrzebach, będących na różnych etapach życia:

 • MetLife Gwarantowana Ochrona” – indywidualne ubezpieczenie na życie i dożycie, które umożliwia gromadzenie kapitału oraz zapewnia wypłatę z góry ustalonej, zagwarantowanej kwoty na koniec okresu ubezpieczenia.
 • MetLife na Życie” – terminowe ubezpieczenie na życie, które, dzięki zróżnicowanym opcjom dodatkowym, zapewnia m.in. środki finansowe na walkę z nowotworem, wsparcie w razie trwałej i całkowitej niezdolności do pracy, zabezpieczenie spłaty kredytu hipotecznego, czy wzajemne ubezpieczenie wspólników w firmie.
 • MetLife Gwarantowana Emerytura +” – ubezpieczenie rentowe, które zapewnia wypłatę miesięcznych świadczeń w określonej wysokości, po zakończeniu okresu opłacania składek, a także ochronę zdrowia i życia osoby ubezpieczonej.

Porównaj oferty


Opis wszystkich świadczeń, a także wyłączenia odpowiedzialności znajdują się w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, z którymi należy zapoznać się przed zawarciem umowy. Produkty „Ochrona na Wszelki Wypadek”, „MetLife Gwarantowana Ochrona”, „MetLife na Życie” i „Gwarantowana Emerytura +” dostępne są w agencjach i u wybranych partnerów MetLife na terenie całego kraju. Więcej informacji na www.metlife.pl.
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
 • 2022-06-26 16:50 niedziela ~Leah Gerics | [+] odpowiedz
  It’s a privilege to share this to the world. You deserve all the praise that comes to you. DR Amber has been a blessing to me since our encounter on the internet. He alone knows it all. I love h... czytaj dalej »
 • 2021-08-24 10:00 wtorek ~Jessy Mark | [+] odpowiedz
  Beware of imposters! I was scammed 3 consecutive times, until I found CYBER CREDIT GURU on a blog with positive reviews and recommendations, with faith, sometime last Month, I decided to give them a t... czytaj dalej »
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Hipoteka - jedno z ograniczonych praw rzeczowych ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.