X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Ubezpieczenie NNW - wszystko, co chciałbyś o nim wiedzieć

2011-04-28 09:00 czwartek
Gdy jesteśmy świadkami wypadku na drodze, w pracy, na wakacjach czy w szkole, powtarzamy sobie w myślach „Jakie szczęście, że to nie przytrafiło się nam”. Ale czy zawsze będziemy mieć takie szczęście? Warto być przygotowanym na niektóre przykre sytuacje. Jak? Wykupując ubezpieczenie NNW.

Poniżej przedstawione są najważniejsze informacje na temat tego ubezpieczenia. Jest ono dobrowolne. Tylko Ty masz wpływ na to, czy z oferty ubezpieczeniowej skorzystasz, czy nie.

PORÓWNAJ OFERTY NNW!

Dla kogo przeznaczone jest ubezpieczenie NNW

1.  W przypadku polis grupowych ubezpieczenie przeznaczone jest dla:
 • młodzieży szkolnej. Dobre ubezpieczenia obejmują ochroną uczniów przez 24 godziny na dobę, przez cały rok, w szkole, w domu, na wakacjach,
 • pracowników firm,
 • kierowcy i pasażera pojazdu mechanicznego.
2.  W przypadku polis indywidualnych ubezpieczenie przeznaczone jest dla:
 • każdego chętnego.


Dlaczego warto nabyć NNW?

 • Ubezpieczenie obejmuje zdarzenia zaistniałe nie tylko na terytorium RP, ale i poza granicami Polski.
 • Ze względu na niską miesięczną składkę ubezpieczenia.
 • Ma szeroki zakres działania np. dla kierowcy, który z własnej winy spowodował wypadek.
 • Świadczenia wypłacane są niezależnie od tego, czy przysługują nam one także z polisy np. OC sprawcy.
 • Sam wybierasz sumę ubezpieczenia.
 • Możemy podpisać kilka umów ubezpieczeniowych NNW w kilku różnych towarzystwach i z każdego otrzymamy świadczenie.
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
 • 2017-07-14 13:10 piątek ~maxi | [+] odpowiedz
  ALe czy NNW ucznia obejmuje także wakacje poza granicami Polski? Czy jednak lepiej wykupić jakież ubezpieczenie turystyczne? Czy obejmuje ono właśnie NNW plus jakiś pakiet assistance?
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Choroba psychiczna - choroba zakwalifikowana w Międzynarodowej Statystycznej ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.