X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Firma

Commercial Union Polska

poszukuje pracownika na stanowisko:
Doradca Finansowy
Szczegóły:
Miejsce pracy: małopolskie / Kraków
Ofertę dodano: 2008-09-29
Numer ogłoszenia: 29
Zakres obowiązków:
Zakres obowiązków:

- pozyskiwanie klientów do Otwartego Funduszu Emerytalnego
- pozyskiwanie klientów chcących inwestować swój majątek, ubezpieczać się na życie
Wymagania:
Wymagania:

- Niekaralność
- Minimum średnie wykształcenie
- Wytrwałość w dążeniu do celu
- Komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
Warunki zatrudnienia:
- umowa zlecenie
- umowa agencyjna (działalność gospodarcza)
Gdzie wysłać zgłoszenie:
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie Cv na adres: rekrutacja.cu5@gmail.com

Firma oferuje:
- szerokie perspektywy rozwoju zawodowego
- bogaty system wynagrodzeń (premie finansowe, wycieszki zagraniczne, szkolenia w gronie najlepszych doradców na świecie
- luźny czas pracy
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Indeksacja - inaczej waloryzacja; coroczne podwyższanie składki ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.