X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne dla kobiety w ciąży

Kup polisę zanim zajdziesz w ciążę a ubezpieczyciel opłaci poród w prywatnym szpitalu w komfortowych warunkach hospitalizacji. Świadczenia związane z prowadzeniem ciąży znajdują się w zakresie praktycznie każdej polisy zdrowotnej, ale Ubezpieczona kobieta uzyskuje do nich dostęp dopiero po upływie tzw. okresu karencji.

O prywatnym ubezpieczeniu zdrowotnym myślimy dopiero wtedy, kiedy spodziewamy się, że z wizyt lekarskich będziemy korzystać częściej niż zwykle. Taki okresem jest dla kobiety niewątpliwie 9 miesięcy ciąży. Dopiero wówczas zaczynamy kalkulować, że każda wizyta u ginekologa to koszt ok. 100 złotych, nie mówiąc o dodatkowych kosztach badań i zabiegów. Przydałoby się więc prywatne ubezpieczenie zdrowotne. NIC BARDZIEJ BŁĘDNEGO!

O UBEZPIECZENIU ZDROWOTNYM NALEŻY POMYŚLEĆ NA KILKA MIESIĘCY PRZED PLANOWANYM ZAJŚCIEM W CIĄŻĘ. Mamy wtedy szansę zapewnić sobie fachowe prowadzenie ciąży, czyli nielimitowane wizyty u ginekologa, wszelkie niezbędne zabiegi i badania, a także poród w komfortowych warunkach. Wszystko to na koszt ubezpieczyciela.

Na co uważać?

Na okres karencji. Karencja jest to okres następujący bezpośrednio po zawarciu umowy ubezpieczenia, przez który nie przysługują nam świadczenia związane z prowadzeniem ciąży, czyli wizyty u lekarza, badania i zabiegi związane z faktem, że kobieta spodziewa się dziecka. Jest to od 8 do 12 miesięcy, choć zdarzają się Towarzystwa, które nie stosują karencji, czyli świadczenia zw. z ciążą przysługują osobie ubezpieczonej od pierwszego dnia trwania umowy ubezpieczenia.
Karencji dla świadczeń ambulatoryjnych związanych z ciążą nie stosuje na przykład Signal Iduna. Wykupując wariant ubezpieczenia CLASSIC za 109 zł miesięcznie, 30-letnia kobieta uzyskuje dostęp do nielimitowanych konsultacji u lekarza ginekologa z dostępem do niezbędnych badań i zabiegów już od pierwszego dnia trwania umowy ubezpieczenia.

Przeczytaj >> Ubezpieczenie noworodka – jak wybrać polisę?
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Regres ubezpieczeniowy - z chwilą wypłaty pokrzywdzonemu przez ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.