X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Firma

Commercial Union XXI Warszawa

poszukuje pracownika na stanowisko:
Doradca ubezpieczeniowo-inwestycyjny
Szczegóły:
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Ofertę dodano: 2009-02-09
Numer ogłoszenia: 48
Zakres obowiązków:
- Nawiązywanie kontaktów z klientami prywatnymi lub firmami
- Obsługa klientów w zakresie tworzenia rozwiązań ubezpieczeniowo-inwestycyjnych
- Budowanie trwałych relacji z klientami

Wymagania:
- wykształcenie średnie
- niekaralność
- nastawienie na rozwój
- samodzielność w realizacji zadań
- doświadczenie w kontakcie z klientem będzie dodatkowym atutem
Warunki zatrudnienia:
Umowa agencyjna
Nienormowany czas pracy
Intensywny cykl szkoleń
Elastyczne możliwości kształtowania wynagrodzenia
Gdzie wysłać zgłoszenie:
W celu przystąpienia do procesu rekrutacji prześlij cv na adres:
rekrutacja_warszawa21@cu.com.pl
TYTUŁ MAILA: REK_MR_2
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.