X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Firma

Generali T.U. S.A.

poszukuje pracownika na stanowisko:
Doradca Ubezpieczeniowy
Szczegóły:
Miejsce pracy: łódzkie / Łódź
Ofertę dodano: 2012-11-21
Numer ogłoszenia: 126
Zakres obowiązków:
Do głównych zadań Doradcy będzie należało:
- pozyskiwanie nowych klientów;
- realizacja planów sprzedażowych;
- serwis posprzedażowy.
Wymagania:
Wymagamy:
- wykształcenia minimum średniego (preferowane wyższe);
- podstawowej wiedzy n.t. rozwiązań ubezpieczeniowo-finansowych;
- chęci do ciągłej nauki i poszerzania swojej wiedzy;
- doświadczenia zawodowego min. 1 rok (aktywna sprzedaż, ubezpieczenia, finanse).
Warunki zatrudnienia:
Oferujemy:
- liczne szkolenia;
- zdobycie atrakcyjnego zawodu Doradcy Ubezpieczeniowego;
- przyjazną atmosferę pracy;
- niezbędne narzędzia;
- przejrzysty system wynagradzania (dla nowych osób atrakcyjny system wsparcia na starcie).
Gdzie wysłać zgłoszenie:
Od zainteresowanych oczekujemy CV oraz LM, koniecznie z dopiskiem o ochronie danych osobowych.
Aplikacje prosimy wysyłać na adres :
generali.lodz@interia.pl
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.