X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Firma

BASTAR Agencja Ubezpieczeniowa

poszukuje pracownika na stanowisko:
Praca w agencji ubezpieczeniowej
Szczegóły:
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Ofertę dodano: 2011-05-11
Numer ogłoszenia: 104
Zakres obowiązków:
Głównie - praca biurowa. Pozyskiwanie nowych klientów i obsługa umów ubezpieczenia w zakresie komunikacji, majątku itp., profesjonalne doradztwo w zakresie ubezpieczeń
Wymagania:
Wykształcenie minimum średnie
Umiejętność budowania relacji z klientami
Wysoka komunikatywność
Samodzielność w działaniu
Orientacja na rozwój
Mile widziane - doświadczenie w zakresie zawierania ubezpieczeń
Warunki zatrudnienia:
do uzgodnienia
Gdzie wysłać zgłoszenie:
Agencja ubezpieczeniowa BASTAR
ul. Jesionowa 30A, 05-816 Michałowice
tel. 22 723 93 99, kom. 501332434
adres e-mail: bastar@neostrada.pl
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.