X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
Firma

Axa Polska

poszukuje pracownika na stanowisko:
Przedstawiciel Ubezpieczeniowo Finansowy
Szczegóły:
Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław
Ofertę dodano: 2010-05-29
Numer ogłoszenia: 92
Zakres obowiązków:
- tworzenie bazy danych,
- pozyskiwanie klientów telefoniczne i indywidualne,
- dbanie o wizerunek i reklamę firmy,
- bieżąca pomoc w biurze,
- sprzedaż produktów
Wymagania:
- komunikatywność,
- odporność na stres,
- umiejętność poprawnego posługiwania się językiem polskim,
- wytrwałości w dążeniu do celu,
- pogoda ducha i niekonfliktowość,
- dobra prezencja,
- z wykształceniem min. średnim,
- minimum 25 lat.
Warunki zatrudnienia:
wynagrodzenie w wysokości od 1500 do około 4000 zł plus atrakcyjne prowizje, wyposażone miejsce w biurze. Oferujemy również szkolenia dla zainteresowanej osoby dot. technik sprzedaży, prospectingu, produktów oraz kompleksową pomoc wdrożeniową.
Gdzie wysłać zgłoszenie:
Osoby spełniające wymagania prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV, list motywacyjny oraz numer referencyjny na adres:


AXA POLSKA S.A.
ODDZIAŁ WROCŁAW
UL. ZELWEROWICZA 20
LUB NA ADRES EMAIL: bogumil.socha@axa-polska.com.pl
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Ubezpieczający - strona umowy ubezpieczenia, osoba fizyczna, ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.