X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Potrzebujesz ubezpieczenie turystyczne? Gdzie kupić najtaniej?

ubezpieczenie turystyczne najtaniej

Kupno polisy podróżnej na wakacyjny wyjazd nie musi oznaczać spędzenia całego dnia w biurach towarzystw ubezpieczeniowych i analizowania każdej oferty po kolei. Rozpoczęcie przygotowań do urlopu najczęściej zaczynamy kilka dni przed wyjazdem myśląc m.in. o zdobyciu ubezpieczenia turystycznego. Jak zdążyć kupić polisę w korzystnej cenie?

Od razu pojawia się kolejna kwestia: gdzie znaleźć ubezpieczenie turystyczne najtaniej? Placówki stacjonarne ubezpieczycieli to metoda dość czasochłonna i dostępna tylko w miastach z duża liczbą konkurencyjnych ofert. Dlatego w poszukiwaniu polisy na ostatnią chwilę warto sprawdzić porównywarkę online.

Najtańsze ubezpieczenie turystyczne

Musimy pamiętać, że najtańsze ubezpieczenie turystyczne może nie posiadać wielu dodatkowych usług lub będzie miało niskie sumy ubezpieczenia. Polisę kupuje się dla poczucia bezpieczeństwa, więc lepiej pomyśleć o nieco droższej opcji ubezpieczenia. Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, które pozwolą nam kupić tanią polisę, ale z usługami i sumami ubezpieczeń, które będą chronić nas i nasze finanse na dobrym poziomie.

    Sprawdź ceny polis turystycznych!

Odpowiednia suma ubezpieczenia kosztów leczenia

Ubezpieczenie kosztów leczenia stanowi solidną podstawę każdej polisy. Bez tej usługi nie możemy liczyć na pełnowartościowe ubezpieczenie turystyczne. W ramach ubezpieczenia KL towarzystwo zapewni nam zwrot kosztów za opiekę medyczną w następstwie nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku.

Oprócz opłaty za m.in. zabiegi, operacje, leki, hospitalizację lub wizyty u lekarza, ubezpieczenie KL zawiera w sobie również ubezpieczenie kosztów ratownictwa i poszukiwań – pamiętajmy, że w wielu państwach na świecie akcje ratownicze są odpłatne – oraz usługę assistance, która pomoże nam w wielu nieprzewidzianych sytuacjach.

Oczywiście, ubezpieczenie kosztów leczenia powinno zawierać odpowiednią sumę ubezpieczenia. Z doświadczeń naszych ekspertów wynika, że suma ubezpieczenia KL powinna być uzależniona od miejsca, do którego się wybieramy oraz cen za opiekę medyczną, które obowiązują w tym kraju.

 

Na terenie UE

Od 30 000 EUR

Poza terenem UE

Od 40 000 EUR

USA, Kanada, Australia, Skandynawia, Wyspy Karaibskie, Japonia

Od 50 000 EUR


 

Korzystaj z porównywarek ubezpieczeń turystycznych

Warto zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale również swój czas, który jest dla nas najcenniejszy. Dobre ubezpieczenie turystyczne do Portugalii na rankomat.pl można kupić już za ok. 4 zł za jeden dzień ochrony.Dzięki kalkulatorom polis turystycznych w jednym miejscu w Internecie przejrzymy oferty kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych. Mamy także możliwość kupna takiego produktu bez wychodzenia z domu. 

 

Co ważne, w każdej chwili możemy przejrzeć Ogólne Warunki Ubezpieczenia, aby poznać zakres usług oraz wyłączenia odpowiedzialności towarzystw ubezpieczeniowych. Zalecamy, aby dokładnie przed kupnem przejrzeć ten dokument.

Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Kwota bezsporna odszkodowania - to kwota należna poszkodowanemu od ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź