X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

PZU współpracuje z Inter Partner Assistance

2011-03-31 08:25 czwartek
Inter Partner Assistance świadczy usługi dla klientów PZU SA, którzy wyjeżdżając za granicę ubezpieczyli się w ramach nowego produkt turystycznego „Wojażer – PZU Pomoc w Podróży”. Umowa o współpracy między firmami weszła w życie od 1 marca 2011 roku.

Szeroka oferta usług pomocowych, realizowana dla klientów PZU przez Inter Partner Assistance, obejmuje kompleksową ochronę w podróżach prywatnych i służbowych.

„PZU zapewniamy wysokie, bardzo dogodne dla klientów, standardy likwidacji szkód podróżnych w doskonałych placówkach zagranicznych i jednocześnie stałą i skuteczną kontrolę kosztów obsługi ubezpieczeń turystycznych” - podkreśla Jacek Konieczny, Dyrektor Departamentu Handlowego w Inter Partner Assistance Polska S.A

    Sprawdź ceny polis turystycznych!

Zakres pomocy

Zgodnie z podpisaną przez firmy umową, wszyscy posiadacze pakietów Wojażer – PZU Pomoc w Podróży będą mogli skorzystać z szerokiej oferty usług pomocowych, takich jak m.in. całodobowa pomoc medyczna, logistyczna, pomoc bliskim, a także finansowo-prawna. Ofertę PZU uzupełnią ponadto infolinia podróżna. Nowoczesny system obsługi szkód zapewni klientom PZU kompleksową pomoc m.in. w sytuacji choroby, wypadku, czy zagubienia bagażu. W ramach ubezpieczenia klienci mogą liczyć m.in. na umówienie i pokrycie kosztów wizyty lekarskiej, organizację przewozu z jednej placówki medycznej do innej, transportu do kraju, a jeśli zajdzie taka potrzeba – zawiadomienie rodziny i zorganizowanie dodatkowej pomocy.

Informacja prasowa Inter Partner Assistance z dnia 29.03.2011 r.
Zobacz tak�e
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Wiadomości
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Poręczenie cywilne - jest to umowa, w której ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.
Witryna w programie
Polisa na 100%
Opinie klientów 4.71 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.71
/ 5.00 sprawdź