X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Dlaczego warto pomyśleć o zakupie prywatnej polisy zdrowotnej?

2010-12-27 09:01 poniedziałek
Dlaczego warto pomyśleć o zakupie prywatnej polisy
Aby korzystać z usług publicznej służby zdrowia, trzeba mieć dużo czasu i jeszcze więcej cierpliwości. Korzystnym rozwiązaniem jest korzystanie z prywatnych placówek medycznych - taką drogę leczenia wybiera coraz więcej osób.

Dlaczego warto mieć prywatną polisę zdrowotną? Jakie są jej zalety?
  • Szybszy dostęp do lekarzy, badań i zabiegów na najwyższym poziomie.
  • Oszczędność czasu.
  • Stały, zaufany lekarz.
  • Ewentualny pobyt w szpitalu w komfortowych warunkach.
  • Dodatkowe pieniądze w razie leczenia w szpitalu lub po wypadku.
  • Lepsza opieka zdrowotna w czasie ciąży.
  • Oszczędność pieniędzy - płacisz za polisę, a nie za każdą wizytę u specjalisty.
  • Dostęp do nowoczesnego sprzętu medycznego.
Długie oczekiwanie, kolejki, odległe terminy… to wszystko czeka na nas w placówkach państwowej służby zdrowia i skłania nas do coraz częstszego korzystania z prywatnych polis. System publicznej opieki zdrowotnej nie zaspokaja w całości społecznych potrzeb. Dlatego, aby zadbać o swoje zdrowie w możliwie najlepszy sposób, dobrze jest zakupić prywatne ubezpieczenie. Warto o nim pomyśleć, kiedy jeszcze jesteśmy zdrowi i młodzi - wówczas jego koszt jest niższy.

OZ
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Fundusz inwestycyjny otwarty - polega na zakupie jednostek ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.