X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Krótko i zwięźle o ubezpieczeniach zdrowotnych

Mimo, że jeszcze kilka lat temu o ubezpieczeniach zdrowotnych mało kto w Polsce słyszał, obecnie jest to coraz bardziej popularna forma dbania o swoje zdrowie. Przyczyn tego „sukcesu” wśród Polaków jest kilka.

Popularne prywatne ubezpieczenie?

Po pierwsze, wzrasta zamożność społeczeństwa - perspektywa wydania kilkudziesięciu złotych miesięcznie na polisę nie stanowi już problemu. Po drugie, na wszystko brakuje nam czasu, jesteśmy coraz bardziej zabiegani i chyba też coraz bardziej wygodni. Często na chorowanie po prostu nie możemy sobie pozwolić. Sytuacji nie ułatwia niestety państwowa służba zdrowia. Potrzeby społeczne rosną, a zadowolenie z ich zaspokojenia sukcesywnie maleje.
 
Tendencje te zauważyły działające w Polsce towarzystwa ubezpieczeniowe. Większość z nich oferuje prywatne ubezpieczenia zdrowotne czy to jako „samodzielny” produkt, czy jako „dodatek” do ubezpieczenia na życie.

Dlaczego warto się ubezpieczyć
 
Posiadanie ubezpieczenia zdrowotnego pozwala ograniczyć do minimum czas „tracony” na chorowanie i wszystkie sprawy związane z wizytą u lekarza. Przede wszystkim nie musimy każdorazowo ponosić kosztów związanych z wizytą w prywatnym gabinecie lekarskim! Dzięki temu można sporo zaoszczędzić.

Ponadto dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne zapewnia szybki dostęp do lekarzy wielu, często rzadko spotykanych specjalności, np. alergologa, gastrologa, dermatologa czy urologa. Uwaga – bez skierowania! Kolejnym atutem polis medycznych jest uniknięcie problemów z rejestracją - wystarczy zadzwonić do danej placówki medycznej i umówić się na wizytę.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Czas trwania umowy - może być nieokreślony lub określony ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.