X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Nowy rok z polisą zdrowotną Metlife

2018-12-17 10:56 poniedziałek
Dbaj o zdrowie MetLife
Zazwyczaj nie ma prostego sposobu, aby chronić zdrowie. Polisy typowo zdrowotne raczej zapewniają dostęp do lekarzy specjalistów, ale nie gwarantują solidnego wsparcia finansowego na wypadek wystąpienia choroby lub pobytu w szpitalu. Polisa na życie już jednak to przewiduje, a MetLife rozszerzył swoje portfolio o nowy produkt.
 
Czy może być lepsze rozwiązanie niż zapewnienie sobie i swoim najbliższym kompleksowej ochrony zdrowia z tytułu ubezpieczenia, a dodatkowo zagwarantowanie sobie drugiej opinii medycznej w trudnym do zdiagnozowania przypadku? Taką ofertę w swoim portfolio posiada MetLife, to polisa MetLife na Zdrowie.

Zalety ubezpieczenia na życie chroniącego zdrowie

Wspomniana oferta to kompleksowy program zdrowotny. Umowa zawierana jest na czas określony z maksymalnym 15-letnim okresem ochrony (lub do 70. roku życia), i zapewnia ochronę na wypadek diagnozy nowotworu, z możliwością rozszerzenia ochrony o inne poważne choroby i świadczenia z tytułu pobytu w szpitalu.

MetLife na Zdrowie to polisa przeznaczona dla osób w wieku od 18 do 60 lat. W podstawowym zakresie ubezpieczenie pozwoli uzyskać środki finansowe do 500 000 zł w przypadku diagnozy nowotworu.

Ponadto ubezpieczenie, jak i inne ubezpieczenia w MetLife, można rozszerzyć o wiele przydatnych opcji w zależności od sytuacji życiowej i swoich potrzeb:
  • Wsparcie w Chorobie – ochrona na wypadek zdiagnozowania poważnej choroby – lista obejmuje aż 65 chorób od zawału, udaru po boreliozę, czy Hashimoto, wskazanych w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia  i przewiduje wypłatę świadczenia m.in. za sam fakt diagnozy określonych chorób lub za ich łagodniejszą formę. Świadczenie z umowy może wynosić aż do 500 000 zł.
  • Pobyt w Szpitalu – to świadczenie za każdy dzień pobytu w szpitalu, gdy trwa on minimum 4 dni, dodatkowo otrzymujemy środki za pobyt na Oddziale Intensywnej Terapii, środki na leki, rehabilitację czy za operacje.
  • Konsultacja Medyczna– uzyskanie drugiej opinii lekarskiej w ośrodkach medycznych WorldCare w USA, czyli sposób, aby zweryfikować postawioną diagnozę, a także zaproponowany sposób leczenia, poprzez przedstawiciela WorldCare w Polsce, bez wychodzenia z domu.
Dodatkowo mamy usługi assistance, które pozwalają nam oszczędzić czas i pieniądze na codziennych zabiegach i czynnościach, takich jak wizyty u lekarza, rehabilitacja, transport medyczny i podobne usługi.

Przed podpisaniem umowy należy pamiętać, że mogą być konieczne badania medyczne, których wynik może mieć wpływ na składkę, zakres, czy samo przystąpienie do polisy. Ważne jest, aby nie zwlekać z podjęciem decyzji i pomyśleć o zakupie polisy, kiedy nasze zdrowie nie wymaga jeszcze naprawiania. Jednak nawet jeśli tak jest, polisa to świetny sposób, aby zabezpieczyć się przed nieprzewidzianymi wydatkami związanymi z dalszą utratą zdrowia.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Weksel trasowany - weksel, w którym wystawca zobowiązuje ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.