X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Pakiety medyczne w MultiBanku

2010-12-20 08:17 poniedziałek
Posiadacze kont osobistych MultiBanku mogą skorzystać z pakietów ubezpieczeniowych, gwarantujących m.in. dostęp do ponad 700 prywatnych placówek medycznych, wizyt u specjalistów bez skierowania oraz szerokiego zakresu badań ambulatoryjnych.

Pakiety medyczne oferowane przez bank dostępne są w wersjach: indywidualnej i rodzinnej oraz wariantach: komfortowym i maksymalnym. Różnią się one zakresem  dostępnych w pakiecie usług m.in. ilością lekarzy specjalistów (13 w wersji podstawowej i 29 w rozszerzonej) oraz badań laboratoryjnych i diagnostycznych (130 w wariancie podstawowym, 270 w rozszerzonym), a także liczbą osób objętych ubezpieczeniem.

Na szczególną uwagę, w ramach oferowanych przez bank ubezpieczeń medycznych, zasługuje wersja rodzinna.   W  odróżnieniu od ofert obecnych na rynku, cena za pakiet rodzinny nie  ulega  zmianie niezależnie od liczby osób objętych ubezpieczeniem. To rozwiązanie szczególnie atrakcyjne dla klientów, którzy posiadają  bardziej liczną rodzinę  – wyjaśnia Tomasz Raczyński, naczelnik wydziału produktów ubezpieczeniowych MultiBanku.

Ponadto,  zakres pakietów medycznych MultiBanku gwarantuje dostęp do internisty maksymalnie w ciągu 24 godzin oraz lekarza specjalisty w ciągu maksymalnie 5 dni. W ramach oferty umawianie na wizyty odbywa się 24 godziny na dobę za pośrednictwem specjalnie dedykowanej dla klientów MultiBanku infolinii. Jej pracownicy zapewniają również fachowe porady w kwestii wyboru odpowiedniego specjalisty oraz doraźne konsultacje medyczne.

- Wszyscy pracownicy telefonicznego centrum rezerwacji to specjaliści z wykształceniem medycznym, nadal praktykujący w zawodzie. Na infolinii dyżurują m.in. wykwalifikowane pielęgniarki i ratownicy medyczni – mówi Raczyński.

Wyróżnikiem oferty jest także nielimitowany dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu. W wersji maksymalnej  także wizyty domowe nie podlegają żadnym ograniczeniom. Zakres pakietu uwzględnia również szczepienia przeciwko grypie, prowadzenie ciąży niezależnie od stanu jej zaawansowania oraz zabiegi ambulatoryjne (w tym chirurgiczne np. szycie rany czy zdejmowanie szwów) w jednej z ponad 700 placówek medycznych w całym kraju.

- Ponadto, jeżeli w danym momencie nie będzie możliwe zapewnienie usługi w placówce objętej pakietem klient może z niej skorzystać u dowolnego lekarza i otrzymać refundację kosztów (zgodnie z ustalonymi limitami)– dodaje Tomasz Raczyński.

Ubezpieczenia medyczne dostępne są dla wszystkich posiadaczy rachunków indywidualnych MultiBanku. Właściciele MultiKont mogą je sprawnie zamówić za pośrednictwem internetowego systemu transakcyjnego, pod numerem multilinii oraz w placówkach banku. Następnie miesięczne składki automatycznie pobierane są bezpośrednio z rachunku posiadacza abonamentu. 

Informacja prasowa MultiBaanku z dnia 16.12.2010 r.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Przegląd ubezpieczeń
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Lead - Lead (termin amerykański) - ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.