X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum

Ubezpieczenia zdrowotne

Abonament czy ubezpieczenie zdrowotne - zakres, różnice, korzyściW Internecie aż roi się od reklam i artykułów na temat ubezpieczeń zdrowotnych. Każda firma ubezpieczeniowa ma ich w portfelu kilka dostosowanych do ubezpieczeń indywidualnych lub ...
Czytaj więcej »
Co ma zrobić emerytowany przedsiębiorca, który przez szereg lat prowadził wraz z żoną własną firmę i nie opłacał składek na ubezpieczenie zdrowotne? Jak zadbać o zdrowie ...
Czytaj więcej »
Ciąża to szczególny okres w życiu kobiety. U każdej kobiety te dziewięć miesięcy przebiega trochę inaczej, ale na pewno jest to czas większej dbałości o zdrowie. ...
Czytaj więcej »

Ubezpieczenie czy abonament?

2008-11-27 10:01 czwartek
Polisy kupowane w zakładach ubezpieczeń działają prawie dokładnie tak, jak abonamenty medyczne. Na podstawie plastikowej karty pacjenta klient leczy się w prywatnych placówkach medycznych.
Czytaj więcej »
Mimo popularności badań profilaktycznych i propagowania zdrowego trybu życia, ryzyko zachorowania na poważną chorobę wciąż istnieje. Czy możemy się przed nim jakoś dodatkowo uchronić? Tak.
Czytaj więcej »

Uwaga na ubezpieczenia zdrowotne

2008-09-10 18:00 środa
Prywatne ubezpieczenia zdrowotne biją rekordy popularności, Nic dziwnego, że coraz częściej próbujemy znaleźć odpowiednią ofertę i zapewnić sobie i swojej rodzinie komfort w postaci prywatnej opieki ...
Czytaj więcej »
Osoba, która przeszła poważną chorobę powinna próbować ubezpieczyć się na życie. Prawdopodobieństwo, że się uda, jest tym większe im dłuższy czas od momentu zakończenia choroby. Odbywa ...
Czytaj więcej »
1 | <2>
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Regres ubezpieczeniowy - z chwilą wypłaty pokrzywdzonemu przez ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.