X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Prywatne ubezpieczenia zdrowotne dla firm a kryzys

 Lepsze warunki OC dla doradców podatkowych

Prywatna opieka medyczna – czy to w formie abonamentu wykupywanego bezpośrednio w centrum medycznym, czy to w formie ubezpieczenia zdrowotnego w formie grupowej – to dodatkowy, pozapłacowy czynnik motywacyjny, który zyskał na znaczeniu, kiedy na rynku pracy rządził pracownik a pracodawca musiał wszelkimi sposobami uatrakcyjnić oferowane nowe stanowisko pracy a także pieczołowicie dbać o satysfakcję swojego obecnego personelu.

Dodatkowy wydatek dla firmy

Jak wygląda sytuacja opieki medycznej oferowanej przez pracodawcę w dobie kryzysu? Przyjrzyjmy się sytuacji. Nie tylko konsumenci, ale również przedsiębiorcy oglądają dwa razy każdą złotówkę. Prywatna opieka medyczna wykupywana przez pracodawcę na rzecz pracowników, wliczana jest wprawdzie w koszty działalności, ale wciąż stanowi dodatkowy wydatek dla firmy.

Pozapłacowe dodatki do pensji zeszły na dalszy plan

Przedsiębiorcy szukają oszczędności, więc wydawałoby się, że na pierwszy ogień pójdą pozapłacowe benefity, takie jak karnety sportowe, czy prywatna opieka medyczna. Dodajmy jeszcze do tego zmienioną sytuację na rynku pracy. Obecnie cieszy się ten kto ma pewność zatrudnienia. Dodatkowe „gadżety” do pensji zeszły na dalszy plan.  Wydawać by się mogło, że nie są już potrzebne i w dobie kryzysu firmy mogą po prostu z nich zrezygnować.

« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Ankieta zdrowotna (wniosek medyczny) - kwestionariusz dotyczący aktualnego stanu zdrowia ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.