X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Ubezpieczenie zdrowotne – ubezpieczenie rodzinne

Ubezpieczenie zdrowotne ubezpieczenie rodzinne
Niepewna sytuacja w polskiej służbie zdrowia powoduje, że coraz częściej ubezpieczamy nasze zdrowie także prywatnie. O korzyściach takiego rozwiązania nie trzeba nikogo przekonywać, wielokrotnie pisaliśmy o tym na naszym portalu. W niniejszej publikacji zajmiemy się kwestią ubezpieczenia rodzinnego. Jak się okaże w ramach ubezpieczenia zdrowotnego Można ubezpieczyć całą rodzinę  na bardzo korzystnych warunkach.    

Masz rodzinę - ubezpiecz się rodzinnie

Posiadając co najmniej 3-osobową rodzinę, warto ubezpieczyć się w wariancie rodzinnym. Z ubezpieczeniem rodzinnym mamy do czynienia, gdy na jednej polisie obejmujemy ochroną także współmałżonka oraz dzieci.

Zalet takiego rozwiązania jest wiele. Przede wszystkim rodzice mają pewność, że zdrowie ich pociech jest dobrze zabezpieczone. Większość pakietów rodzinnych zapewnia nielimitowane wizyty u pediatry (w tym również wizyty domowe), pokrywa część kosztów dodatkowych szczepień czy przewiduje nawet dodatkową opiekę dentystyczną (w niektórych pakietach możemy zapewnić swoim pociechom nawet ortodoncję).

Składka ubezpieczeniowa

Ubezpieczenie rodzinne jest również korzystne z finansowego punktu widzenia. Niektóre towarzystwa, np. INTER RISK wprowadzają jedną składkę dla całej rodziny bez względu na liczbę osób. Składka w przeliczeniu na jednego członka rodziny jest wówczas dużo mniejsza, niż gdyby ubezpieczyć każdego z osobna.

Inne towarzystwa nie dają rodzinom aż takich przywilejów. Zwykle ograniczają się do przyznania kilkunastoprocentowego obniżenia składki za ubezpieczenie. 

 
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Kompensacja szkody - wyrównanie materialnych skutków zdarzeń losowych. więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.