X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Ułóż swój plan na zdrowie razem z PZU

2019-05-07 11:39 wtorek
PZU ubezpieczenie zdrowotne
Wypadek czy choroba mogą zdarzyć się każdemu, niezależnie od wieku. W 2018 roku policja odnotowała 31 410 wypadków drogowych, a liczba rannych wyniosła 37 tys. osób. Statystki dotyczące ciężkich chorób również nie są optymistyczne – szacuje się, że w Polsce na raka zapadnie jedna na trzy osoby urodzone po 1960 r. 
 
PZU jako ubezpieczyciel i operator medyczny doskonale zna problemy, z jakimi zmagają się osoby dotknięte zdrowotnymi skutkami nieprzewidzianych zdarzeń. W bardzo wielu sytuacjach szybkie podjęcie leczenia odgrywa kluczową rolę w drodze do odzyskania zdrowia. Dlatego powstało indywidualne ubezpieczenie PZU Plan na Zdrowie– propozycja dla osób, które chcą zapewnić sobie i bliskim szybki dostęp do usług medycznych w razie ciężkiej choroby czy następstw nieszczęśliwego wypadku oraz zyskać prywatną opiekę medyczną na co dzień.

Ubezpieczenie zapewnia dostęp do lekarzy specjalistów w ciągu maksymalnie 5 dni, a do internisty
i pediatry w ciągu 2 dni roboczych.

Jest dostępne w całej Polsce – placówki medyczne (własne i partnerskie) sieci PZU Zdrowie są już w ponad 550 miastach, w tym także w powiatowych.

Oferta przeznaczona jest dla osób, które nie ukończyły 65. roku życia, 
a przed przystąpieniem do ubezpieczenia nie jest wymagane podanie informacji o stanie zdrowia.

PZU Plan na Zdrowie to również doskonałe rozwiązanie dla obcokrajowców, którzy mieszkając
i pracując w Polsce, szukają produktu ubezpieczeniowego, który zapewni im dostęp do prywatnej opieki medycznej. Aby zawrzeć polisę wystarczy paszport i wskazanie polskiego adresu zamieszkania. 

Elastyczna oferta

Dużą zaletą ubezpieczenia PZU Plan na Zdrowie jest możliwość dopasowania zakresu opieki medycznej do indywidualnych potrzeb. Wystarczy rozszerzyć ubezpieczenie podstawowe (zapewniające dostęp do konsultacji lekarskich i badań w razie następstw nieszczęśliwego wypadku), o przynajmniej jedno spośród trzech ubezpieczeń dodatkowych, by zapewnić sobie i swoim bliskim optymalną ochronę.

Dzięki ubezpieczeniom dodatkowym można zyskać opiekę medyczną na wypadek:
 • ciężkiej choroby (ubezpieczenie dodatkowe W Ciężkiej Chorobie), np.: udaru
  mózgu, zapalenia mięśnia sercowego, choroby Alzheimera, Parkinsona, kleszczowego zapalenia mózgu, stwardnienia rozsianego.

  Ubezpieczenie zapewnia dostęp do konsultacji lekarskich i badań diagnostycznych przez rok od daty pozytywnego rozpatrzenia zgłoszenia o wystąpieniu choroby.
 • nowotworu złośliwego (ubezpieczenie dodatkowe W Leczeniu Nowotworu), w tym coraz częściej diagnozowanych u Polaków: czerniaka, nowotworu piersi, szyjki macicy, jądra, prostaty, tarczycy, nerki czy płuc. W przypadku zdiagnozowania nowotworu złośliwego ubezpieczenie zapewnia dostęp do konsultacji lekarskich i badań diagnostycznych przez 3 lata od daty pozytywnego rozpatrzenia zgłoszenia o wystąpieniu choroby.

  Ponadto zapewnia organizację drugiej opinii medycznej za granicą oraz konsylium lekarskiego,
  a także wsparcie finansowe
  , które pacjent może przeznaczyć na dowolny cel, np. na nierefundowaną terapię farmakologiczną.

Ubezpieczenie podstawowe można rozszerzyć również o codzienną opiekę medyczną (ubezpieczenie dodatkowe W Trosce o Ciebie), w ramach której dostępne są wizyty u specjalistów (bez skierowania), badania diagnostyczne (laboratoryjne, USG, RTG, TK, RM), zabiegi ambulatoryjne, a nawet szczepienia i zabiegi rehabilitacyjne. 

Warto, bo...

…osoby zmagające się z ciężką chorobą czy konsekwencjami nieszczęśliwego wypadku wymagają natychmiastowej pomocy i potrzebują jak najszybciej rozpocząć diagnostykę, podjąć skuteczne leczenie i dzięki temu ograniczyć ryzyko powikłań. Dzięki ubezpieczeniu PZU Plan na Zdrowie mogą otrzymać dostęp do konsultacji lekarskich i badań diagnostycznych w krótkim czasie, w największej sieci prywatnych placówek medycznych w Polsce – PZU Zdrowie.

Ile to kosztuje

Ubezpieczenie podstawowe z dodatkiem zapewniającym opiekę medyczną na co dzień można kupić już od 60 złotych miesięcznie. Dla polis rodzinnych (już od 2 osób), przewidziana jest zniżka w wysokości 10% składki łącznej.
« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Europejski Komitet Ubezpieczeń - działający w Brukseli europejski związek ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.