X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Zawsze będę zdrowa tak jak dziś

2017-11-08 15:17 środa
prudential na zdrowie

Pracujesz na dwa etaty – w firmie i w domu – a i tak potrafisz znaleźć czas na siłownię i kontrolną wizytę u lekarza. Jesteśmy pod wrażeniem! Pamiętaj tylko, że los lubi płatać figle, a poważne choroby mogą dotknąć nawet tych, którzy troszczą się o swoje zdrowie i kondycję.

Dlatego im wcześniej pomyślisz o ubezpieczeniu, tym lepiej. W razie czego nie będziesz musiała martwić się o pieniądze na leczenie i skupisz się na powrocie do zdrowia.

Znasz może powiedzenie o tym, że zawał też ma płeć? A kiedy ostatnio robiłaś badania kontrolne?
Jakoś tak się składa, że poważne zachorowania uznano za domenę mężczyzn. To jeden z wielu mitów, którymi usiłujemy zaczarować otaczającą nas rzeczywistość. Ale rzut oka na wspomniane dolegliwości układu krążenia pokazuje, że wraz ze zmianą trybu życia coraz częściej poważne zachorowania przypadają w udziale kobietom. Pracujesz i często masz dom na głowie. Zaprzątana codzienną gonitwą nie zwracasz uwagi na siebie i swoje zdrowie, a kiedy przypomni nam ono o sobie, to może być już za późno. 

To co z tym zawałem?

Utarło się, że zawał to typowo męska przypadłość. Tymczasem tryb życia bardzo często sprzyja stresowi i przepracowaniu, a to z kolei może prowadzić do chorób. Coraz więcej kobiet osiąga sukces zawodowy, a przecież na co dzień są też mamami, żonami, partnerkami, opiekują się domem i rodziną. To więcej niż etat, powiedzmy to na głos.
 
Zajęte tym wszystkim zapominają o swoim zdrowiu i odpoczynku, a to prosta droga do choroby. Długi czas pracy, liczba zadań do wykonania, codzienna gonitwa… Tak często wygląda życie współczesnej kobiety. Dołóżmy jeszcze do tego wielogodzinne siedzenie za biurkiem, za co z pewnością nie podziękuje nam nasz kręgosłup i posiłki niskiej jakości spożywane w biegu, które są w prostej linii drogą do wrzodów. Jeżeli dodatkowo ze stresem radzisz sobie zapalając papierosa, to otrzymujemy gotową receptę na zawał.
 

Profilaktyka, ale nie zawsze zdrowotna...

Co to wszystko oznacza dla pań? Oprócz konieczności wsłuchania się w samą siebie i swój organizm, dobrze byłoby dać sobie chwilę wytchnienia. Im bardziej regularną, tym lepiej. Słowem - kluczem jest profilaktyka. Nie tylko zdrowotna, jak stałe kontrolowanie stanu swojego zdrowia. To, o czym powinnaś pomyśleć, to profilaktyka finansowa. Tak, tak, finansowa. O ile łatwiej będzie się myślało o swoich własnych i rodzinnych finansach, wiedząc, że w trudnej i ciężkiej chwili możemy liczyć na finansową pomoc. Zmęczona i zestresowana codziennością nie będziesz musiała martwić się o to, co stanie się z Twoimi wydatkami na wypadek choroby. To jest właśnie profilaktyka finansowa – bycie przygotowaną finansowo na wypadek niespodziewanego zdarzenia.
 
Kiedy będziesz szukać oferty na ubezpieczenie domu i auta, pomyśl o sobie. Polisa na życie z przejrzyście opisanym świadczeniem pieniężnym na wypadek choroby będzie dla Ciebie wsparciem w trudnej chwili. Koszt składki to wcale nie jest wydatek dla najbardziej zamożnych, a przynajmniej świadomość posiadania ubezpieczenia na wypadek poważnego zachorowania będzie pomagała psychicznie. To komfort nie do przecenienia. Polisa na wypadek choroby może pomóc ci powrócić szybko do zdrowia i aktywnego życia. Fundusze z niej wypłacone pozwolą utrzymać standard życia twojej rodziny i wesprą domowy budżet, jeśli więcej pieniędzy będziesz wydać na leczenie, leki, rehabilitację czy zmianę logistyki na czas choroby (transporty, dojazdy, wizyty u specjalistów itd.).
 
Ubezpieczenie może ci pomóc. Pomyśl o nim jak o zabezpieczeniu i swoistym „autocasco” dla siebie samej. Bo wsparcia możesz potrzebować w czasie choroby, kiedy więcej wydajesz, a mniej zarabiasz. Już wiesz, że choroba to nie tylko wydatki, ale i koszty utraconych korzyści, kiedy nie pracujesz, nie zarabiasz, nie rozwijasz własnego biznesu. Nie zwlekaj i ubezpiecz się na wypadek 54 chorób i operacji. Suma ubezpieczenia może wynosić nawet 2 mln złotych!

« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.