X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuďż˝ forum poleďż˝ artykuďż˝ znajomemu A A A

Zobacz, czy jesteś w grupie ryzyka, czyli kto i kiedy choruje – cz.2

Oto kolejna porcja chorób, przedstawiona pod kątem zachorowań wśród Polaków. Na decyzje, co do wybrania się na badania profilaktyczne często ma wpływ to, że należymy do grupy ryzyka. Jeśli palimy papierosy, w naszej rodzinie były już przypadki pewnych chorób, czujemy w głębi duszy, że warto sprawdzić czy my sami jesteśmy zdrowi. Pamiętajmy także, że występowanie większości chorób skorelowane jest z wiekiem. Z tego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie grupy wiekowe powinny zwrócić szczególną uwagę na stan swojego zdrowia.

Zobacz czy jesteś w grupie ryzyka:
Cukrzyca
Gruźlica
Choroba wieńcowa z zawałem
Nadciśnienie tętnicze
Miażdżyca
Udar mózgu lub wylew krwi do mózgu
Zaćma
Jaskra
Choroba Alzheimera i choroba Parkinsona

Nowotwory


Praktycznie we wszystkich przypadkach chorób kolosalne znaczenie ma ich wczesne wykrycie. Niestety badania diagnostyczne wykonujemy bardzo rzadko lub wcale. Naszym zdrowiem interesujemy się dopiero wtedy, gdy dokucza nam ból. Wtedy niestety często jest już za późno.

Co może nam zapewnić badania diagnostyczne na czas? Co nam zapewni profilaktykę?

« powrďż˝t do dziaďż˝u: Poradniki
« zapisz siďż˝ na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Pracownik - osoba zatrudniona na podstawie umowy ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składką ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę. Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty daję Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.
finanse.rankomat.pl Porównaj produkty bankowe i sprawdź ranking kredytów gotówkowych oraz ranking kredytów hipotecznych. Najlepsze produkty bankowe w internecie.