X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Bursztynowa Kaczka dla WARTY

2010-10-18 08:19 poniedziałek
Krajowa Izba Gospodarki Morskiej w Gdyni przyznała WARCIE Bursztynową Kaczkę. Nagroda honorowa trafiła do WARTY „za wsparcie krajowych przedsiębiorstw gospodarki morskiej w trudnym 2009 roku”.

Nagroda przyznawana jest przedsiębiorstwom związanych z gospodarką morską za najbardziej spektakularne osiągnięcie przyczyniające się do rozwoju transportu, handlu i usług oraz przemysłu morskiego.

Bardzo cenimy sobie otrzymaną nagrodę, jest bowiem uhonorowaniem naszych wieloletnich starań.  Ten rok jest ważnym jubileuszem związku WARTY z morzem. 50 lat temu, wprowadziliśmy do oferty ubezpieczenia morskie. Wcześniej byliśmy związani z branżą morską jako reasekurator. Ubezpieczamy 80% polskich przedsiębiorstw morskich. To dla nas ogromny sukces, że wciąż mamy dominującą pozycję na rynku i zamierzamy utrzymać ją w przyszłości.” - powiedział Jarosław Parkot Prezes Zarządu WARTY

Oferta ubezpieczeń morskich WARTY kierowana jest zarówno do armatorów pełnomorskiej floty handlowej, rybackiej i pasażerskiej, jak i armatorów flot operujących lokalnie, a także stoczni budowlanych i remontowych. Obejmuje również rybaków indywidualnych - armatorów kutrów i łodzi rybackich. WARTA ubezpiecza także jachty morskie i śródlądowe.

Kontakt:

Monika Nowakowska
Rzecznik Prasowy, Dyrektor Biura Public Relations
rzecznik@warta.pl
Grupa Ubezpieczeniowo-Finansowa WARTA S.A.
ul.: Giełdowa 7/9
01-211 Warszawa
tel.: (+48 22) 634 54 62
fax: (+48 22) 634 56 08

Informacja prasowa Warty z dnia 15.10.2010 r.
Zobacz także
« powrót do działu: Ubezpieczenia inne
« zapisz się na Newsletter
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Poręczenie wekslowe (awal) - jest to zobowiązanie złożone na ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.