X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
« powrót

Odpowiedź do komentarza:

opinia
poczytałem co tu piszecie i powiem że co niektóry nie wie co pisze. Jestem menagerem w jednej z firm odszkodowawczych nie będę pisał w jakiej. Dlaczego? Bo jeden próbuje zrobić reklamę firmy, drugi anty reklamę. A tak naprawdę niema firm lepszych bądź gorszych. Każda sprawa jest inna do każdej należy podejść indywidualnie każdy przedstawiciel, doradca podchodząc profesjonalnie a nie jako naciągacz lub jak co niektórzy mówią naganiacz zapoznaje się z dokumentami posiadanymi przez poszkodowanego i co rozmawia a nie przychodzi i tylko aby szybciej podpisuje umowę i ma gdzieś co dalej będzie z poszkodowanym jeżeli co niektóry tak podchodzi to tego to sam powinien póżniej zapłacić odszkodowanie osobie poszkodowanej. podam tylko 2 przykłady firm które typowo zarabiają na niewiedzy poszkodowanych. Niektóre firmy wykupują od poszkodowanego sprawę i dają jakieś pieniądze szybko w ciągu kilku dni a wygląda to tak. Klient dostaje za pojazd 5000 klient zadowolony bo dostał szybko pieniądze tylko zdziwił się gdy dostał wiadomość ile zarobiła firma 19000 a na forach miała być taką super firmą. Drugi przykład: firma podjęła się sprawy kolizji, na pojazd kobiety będącej w ciąży najechał drugi pojazd krótko mówiąc prosta sprawa i tak było klientka dostała za pojazd, uszczerbek na zdrowiu i zagrożenie ciąży 8000 firma zarobiła 25000 jak to zrobiła proste w umowie napisała 3 punkty za które brała spory procent. Także moi drodzy czytajcie dokładnie umowy i pamiętajcie dostać szybko pieniądze to nie znaczy że zyskaliście na tym. Aha i nie piszcie żebym napisał co to za firmy bo nie robię reklam i anty reklam Pozdrawiam
Tytuł komentarza
(max. 255 znaków)
Treść komentarza
Wpisanych znaków 0, pozostało 5000
Autor
(max. 50 znaków)
Poinformuj mnie mailem o pierwszej odpowiedzi
(powiadomienie nie zostanie wysłane, jeśli pole "Adres e-mail" nie będzie wypełnione)
Adres e-mail
(max. 100 znaków)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą we Wrocławiu (53-659) przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 2-8, oraz na udostępnianie tych danych innym partnerom współpracującym z Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. w szczególności licencjonowanym agentom ubezpieczeniowych w celu przedstawienia oferty ubezpieczenia oraz celach marketingowych. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. informacji handlowej drogą elektroniczną. Informujemy, że udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, jak również prawo do wniesienia pisemnego, umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych.
« powrót
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.