X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Bezpłatnie połącz się z Infolinią AEGON z Twojego komputera

2010-03-19 08:23 piątek
AEGON wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów korzystających z telefonii internetowej uruchomił usługę WEBPhone. Jest to nowatorskie rozwiązanie na polskim rynku.

WEBPhone umożliwia bezpieczne i bezpłatne nawiązywanie połączeń głosowych VoIP bezpośrednio ze strony internetowej AEGON z pracownikami Infolinii.

Warunkiem prawidłowego nawiązania połączenia głosowego z AEGON jest posiadanego komputera  ze stałym dostępem do Internetu, mikrofonu i głośników, systemu operacyjnego z rodziny Windows lub Linux oraz zainstalowanego środowiska Java JRE w wersji 1.5 lub wyższej (do pobrania za darmo ze strony http://java.sun.com/javase/downloads/index.jsp)

Osobom nie posiadającym dostępu do telefonii internetowej  przypominamy, że numery telefoniczne naszej infolinii pozostały bez zmian: 801 300 900 oraz +48 22 592 10 00

Wdrożenie aplikacji WEBPhone odbyło się we współpracy z firmami VoiceMind i e-point S.A.

Kontakt:

tel. : 022 451 19 81
e-mail: komunikacja@aegon.pl

Informacja prasowa AEGON z dnia 18.03.2010 r.
« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.