X
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.
Poleć znajomemu| Forum
drukuj skomentuj artykuł forum poleć artykuł znajomemu A A A

Cardif Perłą Polskiej Gospodarki

2009-01-23 16:38 piątek

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy Państwa, iż Cardif otrzymał tytuł Perły Polskiej Gospodarki w kategorii Perły Duże.
Nagroda została przyznana w ramach corocznego rankingu polskich przedsiębiorstw, organizowanego przez Magazyn Polish Market oraz Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.

Obie spółki – Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie i Cardif Assurances Risques Divers S.A. Oddział w Polsce otrzymały wyróżnienie za konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa.

Ponadto organizatorzy rankingu uznali spółki Cardif za liderów wśród najbardziej dynamicznych i efektywnych przedsiębiorstw w Polsce.


Firma Cardif (wchodząca w skład międzynarodowej grupy finansowej BNP PARIBAS) powstała we Francji w 1973 roku. Jest specjalistą w dziedzinie bancassurance i jej twórcą we Francji. Obecnie Cardif ubezpiecza 50 milionów osób w 42 krajach świata.
W Polsce Cardif obecny jest od 1998 roku. Cardif Polska S.A. Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie specjalizuje się w bancassurance i oferuje szeroki wachlarz produktów ubezpieczeniowych przeznaczonych zarówno dla klientów indywidualnych jak i grupowych. Od 2001 roku na rynku polskim istnieje również Oddział Cardif Assurances Risques Dives, zajmujący się ubezpieczeniami majątkowymi.

CARDIF
Warszawa, 23 stycznia 2009

« powrót do działu: Wiadomości
« zapisz się na Newsletter
 • 2020-01-09 15:55 czwartek ~magdalena | [+] odpowiedz
  Pomagamy w uzyskaniu odszkodowań od zakładów ubezpieczeń. Weryfikacja sprawy i porada prawna jest zawsze bezpłatna. Bez opłat wstępnych. Zadzwoń 12 307 01 03. Lighthouse Kancelaria
 • 2019-11-10 10:04 niedziela ~Sarah Micheal | [+] odpowiedz
  PILNA OFERTA KREDYTOWA Czy ty Potrzebujesz jakiegoś rodzaju pożyczki? Potrzebujesz osobistej pożyczki? Czy potrzebujesz pożyczki? Czy chcesz zapłacić rachunki? Czy chcesz być stabilny f... czytaj dalej »
 • 2019-11-10 04:34 niedziela ~Oszukana | [+] odpowiedz
  Byłam klinetką tej "perły"! Od 1999 r. regularnie ołacałam polsę ubezpieczeniową i nie jest trudno policzyć, że trwało to 10 lat. W bieżącym roku otrzymałam pismo, że firma zmienia profil swojej dziaa... czytaj dalej »
 • 2012-07-26 22:53 czwartek ~jak wyżej | [+] odpowiedz
  Hej Perełki!! Oddajcie mi moją kasę!! 06.04.2012 roku spłaciłem wczesniej kredyt nr.S30R11-30707465 Zapewniano mnie w Banku że pieniądze w wysokości ok.320zł zostana przelane na moje konto najpóżnie... czytaj dalej »
 • 2010-08-24 16:13 wtorek ~Mariola Ferenc | [+] odpowiedz
  Mam pytanie jestem na ubezpieczeniu grupowym w Cardifie w końcu misiąca odchodze z pracy czy mogła bym się dalej ubezpieczać ale indywidualnie i jaka jest stawka na indywidualne ubezpieczenie.
Wpisz szukane słowo
Losowy termin:
Społeczne ubezpieczenie - ubezpieczenia prowadzone przez publiczne zakłady ... więcej»
Nasze serwisy:
www.ubezpieczeniaonline.pl Ubezpieczenia przez Internet. Kup online ubezpieczenie samochodu, na życie, zdrowotne, nieruchomości, na wakacje, na narty, NNW, dla przedsiębiorców, inwestycyjne, ochrona prawna.
www.ubezpieczeniazyciowe.pl Wszystko o ubezpieczeniach na życie. Zamów ubezpieczenie na życie, Korzyści z ubezpieczenia na życie, Ceny ubezpieczeń na życie, Czym jest ubezpieczenie na życie? Oblicz składkę ubezpieczenia na życie.
www.rankingubezpieczennazycie.pl Ranking Ubezpieczeń Ochronnych - zabezpiecz Twoje życie i zdrowie. Ranking Ubezpieczeń Oszczędnościowych - oszczędzaj na emeryturę.Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
www.ubezpieczeniemieszkania.pl Zamów ubezpieczenie nieruchomości u 5 agentów lub kup ubezpieczenie mieszkania online. Wypełnij formularz, oblicz składkę i kup polisę. Polisa na e-maila!
www.ubezpieczenienanarty.pl Ubezpieczenia na narty i snowboard. Poradniki narciarskie. Oblicz składkę ubezpieczenia na narty i snowboard. Kup ubezpieczenie narciarskie online.
www.ubezpieczenienarciarskie.pl Porównaj ubezpieczenia narciarskie online i dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie. Ubezpieczenia na narty dają Ci komfort spokojnych i bezpiecznych wojaży po stokach narciarskich.
www.ubezpieczenieturystyczne.com.pl Porównaj ubezpieczenia podróży online, dopasuj najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystyczną online. Ubezpieczenia na wakacje - podróżne, ubezpieczenie na wyjazd.
www.polisaturystyczna.pl Porównaj ubezpieczenia turystyczne online, wybierz najlepszy wariant ubezpieczenia dla siebie i kup polisę turystycznš online. Ubezpieczenia na wakacje - dla Ciebie i Twojej rodziny.